معاون اول رئیس جمهور از بانک ملی ایران تقدیر کرد/ بیشترین مساعدت با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) 
چاپ 

معاون اول رئیس جمهور از بانک ملی ایران تقدیر کرد/ بیشترین مساعدت با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره)

معاون اول رئیس جمهور از بانک ملی ایران به جهت بالاترین پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی و بیشترین مساعدت با خانواده های کمیته امداد امام خمینی(ره) تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، دکتر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور در پی ارسال نامه سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) به جهت اعلام بیشترین مساعدت بانک ملی ایران با خانواده های کمیته امداد امام خمینی(ره) در پرداخت تسهیلات اشتغالزایی، ضمن آرزوی توفیق، مراتب تشکر و تقدیر را نسبت به این اقدام اعلام کرد.

بر این اساس در نامه  ارسالی رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) تاکید شده است: بانک ملی ایران با پرداخت مبلغ سه هزار و ۲۵۰ میلیارد ریال (۱۰ درصد بیش از سهم تکلیفی) بالاترین سهم پرداخت را نسبت به سایر بانک ها عهده دار بوده که زمینه ایجاد ۲۸ هزار و ۱۷۹ طرح اشتغال و بالتبع توانمندی و خودکفایی بخشی از خانواده های تحت حمایت این نهاد را فراهم کرده است. عملکرد موثر بانک ملی ایران در پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغال زایی طی چند سال اخیر زمینه خودکفایی و خروج ۱۲۶ هزار و ۹۷۲ خانوار را از حمایت های دائم این نهاد ایجاد کرده است.

 

 

درباره نویسنده

15690مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو