اولین شعبه خدمات تمام الکترونیکی بانک رفاه افتتاح شد 
چاپ 

اولین شعبه خدمات تمام الکترونیکی بانک رفاه افتتاح شد

در مراسمی اولین شعبه خدمات تمام الکترونیکی بانک رفاه در محل شعبه دکتر حسابی این بانک افتتاح شد.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه؛ این شعبه دارای شش دستگاه خودبانک، خوددریافت، خودپرداخت، خودبانک مجازی، خودبانک ارائه کارت و خودبانک عملیات قبض است.
دکتر سهمانی مدیر عامل بانک رفاه در مراسم افتتاحیه این شعبه طی سخنانی با بیان اینکه در بانک رفاه به دنبال به‌کارگیری نوآوری‌های نوین بانکی به منظور ارائه خدمات بهتر و بیشتر به جامعه هستیم، گفت: طیف متنوعی از خدمات از جمله دریافت و پرداخت وجه، افتتاح حساب، به حساب گذاری چک، خرید کارت هدیه و بسیاری خدمات دیگر از این طریق به تمامی مشتریان ارائه می شود.
وی افزود: با افتتاح این شعبه مشتریان بانک رفاه می توانند خدمات سهل الوصول و متنوعی را در تمامی طول شبانه روز و ایام هفته دریافت کنند.
فرخ نژاد عضو هیأت مدیره بانک رفاه نیز هدف بانک از افتتاح این شعبه را حضور ۲۴ ساعته برای ارائه خدمات به مشتریان دانست.
وی با بیان اینکه مشتریان در تمامی طول ساعات شبانه روز به خدمات بانکی نیاز دارند، گفت: بانک رفاه مشتریان بسیاری دارد که در ساعاتی غیر از ساعات اداری علاقمند به دریافت سبد خدمات بانک هستند. بر اساس این زیر ساخت مشتریان می توانند از انواع خدمات ارزی و ریالی بانک بهره مند شوند.
فرخ نژاد با تصریح اینکه بانک رفاه از زیر ساخت ها و امکانات بسیار رقابتی برای بانکداری الکترونیک از جمله موبایل بانک، اینترنت بانک و تبلت بانک، برخوردار است، اظهار داشت: این گونه شعب سایر خدمات مورد نیاز مشتریان از جمله دریافت و پرداخت، به حساب گذاری چک و همچنین دریافت کارت های هدیه را نیز ارائه می کند.
در ادامه این مراسم دکتر سهمانی به عنوان اولین مشتری شعبه، اقدام به افتتاح حساب، دریافت رفاه کارت، کارت هدیه و سایر خدمات بانکی کرد.
گفتنی است این محصولات نخستین دستگاه های سخت افزاری دانش بنیان در ایران است و بانک رفاه نخستین بانک ارائه دهنده این خدمات و دستگاه ها است.

درباره نویسنده

15690مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو