همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار صورت گرفت؛ رونمایی از دو محصول جدید بانک صادرات ایران 
چاپ 

همزمان با گرامیداشت روز خبرنگار صورت گرفت؛ رونمایی از دو محصول جدید بانک صادرات ایران

همزمان با برگزاری نشست مدیر عامل بانک صادرات ایران با خبرنگاران از ٢ محصول جدید در حوزه خدمات و بانکداری الکترونیکی تحت عناوین؛ “خودپرداز” و “اسکنر”رونمایی شد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،در این نشست دکتر عزیزیان مدیر امور فناوری اطلاعات بانک با اشاره به سیاستهای کلان کشور مبتنی بر اقتصاد مقاومتی به این نکته اشاره کرد که همگام با سیاست های کلی کشور، یکی از مهمترین نشریه های بین المللی به نام اکونومیست سال ٢٠١٧ را سال اقتصاد بدون وزن نام گذاری کرده است و در این اقتصاد توجه اساسی به جای هزینه بر روی زیر ساخت های فیزیکی بر روی موارد بی هزینه تر مانند تمرکز بر افزایش کیفیت مدیریت و برنامه ریزی است و در این راستا بانک صادرات ایران استراتژی توسعه توانمندی های سخت افزاری مبتنی بر نرم افزار را در پیش گرفته و از اینرو تا جایی که امکان دارد به جای استفاده از سخت افزار، با راه حلهای نرم افزاری، نیازهای سخت افزاری را پوشش خواهیم داد.
در ادامه وی به بیان توانمندیهای خودپرداز رونمایی شده پرداخت و گفت: خودپرداز جدید از نوع خودپردازهای بدون پرداخت وجه است و از کلیه خصوصیات خودپردازهای مشابه در بازار برخوردار بوده بعلاوه اینکه از نظر هزینه، حداقل نصف هزینه خودپردازهای موجود را دارا می باشد و از امکانات نرم افزاری ویژه ای با قابلیت انعطاف بسیار بالا برای کاربری در مراکز خدماتی مختلف برخوردار می باشد.

دکتر عزیزیان در ادامه به توصیف خصوصیات اسکنر ساخته شده در بانک با کاربری مدیریت مستندات پرداخت و به این نکته اشاره کرد که قیمت تمام شده بسیار پایین اسکنر و قابلیتهای ویژه این اسکنر در تعاملات نرم افزاری در نوع خود منحصر بفرد است.
همچنین وی در پایان سخنانش از عرضه یک اپلیکیشن موبایل بسیار متفاوت در هفته های آتی نیز خبرداد و گفت: بزودی مشتریان بانک می توانند منتظر شنیدن خبرهای خوب در خصوص محصولات و خدمات جدید بانک صادرات ایران باشند.
وی افزود: در بازه زمانی گذشته نیز٢ محصول جدیدتحت عناوین”فان کارت”  و “اپلیکیشن زکات فطره” رونمایی شده و محصولات ویژه و منحصر بفردی از این نوع نیز در آینده رونمایی خواهند شد.

درباره نویسنده

15695مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو