ارز تک نرخی رادر دولت دوازدهم پیگیری می‌کنم 
چاپ 

ارز تک نرخی رادر دولت دوازدهم پیگیری می‌کنم

 

karوزیر پیشنهادی اقتصاد با بیان این که در اقتصاد کشور قانون کم نداریم و اگر وزیر اقتصاد شوم مجری همان قانون‌ها خواهم بود تک نرخی شدن ارز و کاهش سود بانکی را از جمله برنامه های خود اعلام کرد.

 

به گزارش تسنیم، مسعود کرباسیان وزیر پیشهادی اقتصاد امروز در نشست هم اندیشی هیئت رئیسه روسای اتاقهای سراسر کشور و روسای کمیسیون‌های اتاق ایران با وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم اظهار کرد: در اقتصاد کشور قانون کم نداریم، سند چشم‌انداز نیز براساس قانون نوشته شده و بنده اگر وزیر اقتصاد شوم مجری همان قانون‌ها خواهم بود.

 

وی با تاکید بر لزوم اجرای اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: رشد اقتصادی به ۱۲.۵ درصد رسیده و تورم تک رقمی است. استمرار و تحول این امر امری اساسی به حساب می‌آید.

 

وزیر پیشنهادی دولت دوازدهم ادامه داد: بنده خود معتقدم متولی کارت بازرگانی خود اتاق بازرگانی باید باشد و نباید تغییراتی در این خصوص صورت گیرد.

 

کرباسیان تصریح کرد: درباره کارت بازرگانی اگر لازم است باید ابلاغیه‌هایی بر روی آن انجام شود که این اقدام با هماهنگی مجموعه‌‌های ذیربط و مجلس شدنی است.

 

وی تاکید کرد: تک نرخی شدن ارز و کاهش سود بانکی از جمله مواردی است که در دولت دوازدهم باید پیگیری شود که بنده در صورت انتخاب این موضوع را پیگیری می‌کنم.

 

وزیر پیشنهادی اقتصاد با بیان اینکه اصل ۴۴ را باید در قالب افزایش بهره‌وری ببینیم گفت: لایحه اصلاح نظام بانکی توقع جدی مجلس است و در دولت نیز درباره آن صحبت شده است. طرح تحول نظام بانکی خواسته همه است و خوشبختانه  قابل حل است.

 

کرباسیان گفت: اگر کسی قرار است ۲۰ مجوز بگیرد باید دید برای چه این مجوزها را می‌گیرد زیرا اکنون ۲۲ سازمان مجوز می‌دهند و من نتوانستم حتی یک عدد از آنها را حذف کنم و تنها در روز ابتدایی حضور خود در گمرک خدمت نعمت‌زاده رفتم و وی نیز کد شبنم را حذف کرد و ۴ سال نیز دعوا را تحمل کرد.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو