مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در مراسم جشن روز خبرنگار و یکسالگی ايبِنا حضور يافت 
چاپ 

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در مراسم جشن روز خبرنگار و یکسالگی ايبِنا حضور يافت

مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در مراسم جشن روز خبرنگار که همزمان با يکسالگي ايبِنا بعداز ظهر امروز با حضور ولي الله سيف رييس كل بانك مركزي، سيدحميد پورمحمدي معاون سازمان برنامه و بودجه، اعضاي هيات عامل بانك مركزي و مديران عامل بانكها برگزار شد، شركت نمود.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این مراسم اصحاب رسانه ها، مدیران روابط عمومي بانک ها، بيمه ها و مديران شرکت‌هاي پي اس پي و غيره نيز حضور داشتند.
در این مراسم، ولی الله سیف به ایراد سخناني پرداخت و اظهار داشت: روز خبرنگار را به دوستان خبرنگارم تبريک مي گويم و آرزوي موفقيت براي تمام اين عزيزان را دارم. ضمن آنکه اميدوارم شاهد موفقيت هاي بيش از پيش شبکه خبري ايبِنا نيز باشيم.
وی در ادامه به بیان سخنانی درباره اهمیت رسانه و روز خبرنگار پرداخت و گفت: الان زماني است که از عصر ارتباطات عبور کرده و وارد عصر شفافيت ارتباطات شده ايم. شبکه هاي اجتماعي، اخبار و اطلاعات را در ثانيه ها و لحظه ها منتشر مي کنند.
رئیس کل بانک مرکزی با بیان اینکه آسيب هايي نيز از اين بابت بروز مي كند، تصريح كرد: در برخي مواقع ميان اصول خبرنگاري و خبر نويسي صحت و جامعيت خبر مخدوش مي شود. انتظار داريم رسانه ها اول نسبت به صحت و درستي مطلب اطمينان حاصل كرده و بعد آنرا منتشر كنند.
پورمحمدی نیز در ادامه مراسم جشن یکسالگی ايبِنا و روز خبرنگار روشنگري، اميد دادن و آگاهي بخشي را ويژگي هاي خبرنگاران در جامعه امروز دانست و اظهارداشت: تقارن يکسالگي ايبِنا و روز خبرنگار، تقارن مبارک و ميموني است و بايد حُسن تصميم بانک مركزي را در اين خصوص مورد توجه قرار داد.
معاون سازمان برنامه و بودجه با بیان اینکه پیش از تاسیس ايبِنا به عنوان مرجع رسمي شبکه بانکي، خلايي در اطلاع رساني از خدمات نظام بانکي كه بيش از ۹۶ درصد نقدينگي كشور را مديريت مي كند وجود داشت، گفت: در طول يك سال گذشته ايبِنا تاثير بسيار زيادي بر افكار عمومي داشته است و اين موضوع نشان مي دهد كه تصميم نظام بانكي تنها اطلاع رساني نبوده، بلكه قصد داشته تا حرف هايش با تحليل به مخاطبان انتقال يابد.

درباره نویسنده

15550مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو