بازدید مدیران ارشد بانک قرض الحسنه مهر ایران از مدیريت شعب گلستان 
چاپ 

بازدید مدیران ارشد بانک قرض الحسنه مهر ایران از مدیريت شعب گلستان

مرتضی اکبری مدیرعامل، محسن پدارم رئیس هيات مديره و عيسي امامي عضو هيات مديره بانک قرض الحسنه مهر ايران طي سفر به استان گلستان، ضمن بررسي وضعيت عملکرد و اقدامات صورت گرفته، با مديرشعب و کاركنان دواير صف و ستاد ديدار و گفتگو نمودند.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهرایران، مرتضی اکبری به همراه رئيس و عضو هيات مديره در سفر به استان گلستان از شعب نامجو، مطهري و آق قلا بازديد کرد و از نزديک در حوزه هاي مختلف بانكي با پرسنل شعب تبادل نظر نمود.
مجید وکیل مشاور مدیرعامل و رئیس اداره حوزه مديريت ، يوسف نجدي مدير امور استان ها و تقوي مدير شعب استان گلستان نيز در اين بازديد ها حضور داشتند.
در بازدید از شعب استان گلستان، آمار عملکرد و فعالیت های انجام شده در خصوص بازاریابي، جذب منابع جديد، کنترل مصارف و پيگيري وصول مطالبات مورد ارزيابي قرار گرفت و رهنمودهاي لازم ارائه گرديد.
پیگیری نحوه اجرای طرح هاي تسهيلاتي همانند پيوند مهر ايران، تاکيد به تسريع در پرداخت تسهيلات مربوط به طرح ضربتي وام ازدواج، شناسايي ظرفيت ها و پتانسيل هاي جديد جذب منابع قرض الحسنه، رعايت اصول مشتري مداري و تکريم ارباب رجوع و… از ديگر محورهاي مورد توجه در اين بازديدها بود.
دیدار با الیاس آخوند قرنجیک مدیر حوزه علميه مصلحي آق قلا که از روحانيون برجسته ترکمن صحرا نيز مي باشد و برگزاري جلسه هم انديشي روساي شعب و دواير ستادي از ديگر برنامه هاي سفر به استان گلستان بود.

درباره نویسنده

15550مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو