رهبر انقلاب اسلامی/ بارها گفتم که آمریکایی‌ها غیرقابل اعتماد هستند/توافق بر روی کاغذ؛ ایران‌هراسی در عمل 
چاپ 

رهبر انقلاب اسلامی/ بارها گفتم که آمریکایی‌ها غیرقابل اعتماد هستند/توافق بر روی کاغذ؛ ایران‌هراسی در عمل

khmeرهبر انقلاب اسلامی در جمع هزاران نفر از کارگران سراسر کشور با تاکید بر اینکه بارها گفتم که آمریکایی‌ها غیرقابل اعتماد هستند تصریح کردند: آنها بر روی کاغذ می نویسند که بانک ها با ایران معامله کنند اما در عمل، ایران هراسی می کنند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ،به مناسبت هفته‌ کارگر، هزاران نفر از کارگران سراسر کشور با حضور در حسینیه‌ امام خمینی (ره‌) با حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار آقای ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سخنانی به ارائه‌ی گزارشی از فعالیت‌های صورت‌گرفته برای بهبود وضعیت کار و کارگران در کشور پرداخت.

رهبر معظم انقلاب، در این دیدار خاطرنشان کردند : جامعه‌ی کارگری یک جامعه‌ی وفادار به انقلاب و نظام است که در همه‌ی حوادث مهم انقلاب و بعد انقلاب حضور داشت/ بنده برای شکر این نعمت پیشانی به خاک می‌سایم و با همه‌ی وجود از کارگران تشکر می‌کنم.

حضرت آیت الله خامنه ای تصریح  کردند : آمریکا اخلال و خدعه می‌کند و بعد گلایه می‌کنند که چرا ما بدبینیم!/ روی کاغذ می‌نویسند بانک‌ها با ایران معامله کنند اما در عمل جوری «ایران‌هراسی» می‌کنند تا با ایران معامله نشود/ مسئول آمریکایی می‌گوید شاکله‌ی تحریم حفظ شده تا سرمایه‌گذار خارجی بترسد و نیاید.

 

ایشان تاکید کردند : تولید داخلی باید به‌عنوان یک مسئله‌ی مقدس شناخته شود/ جنسی که مشابه داخلی دارد مطلقاً نباید وارد شود/ فروش و مصرف کالای خارجی باید به‌عنوان یک ضد ارزش تلقی شود مگر آنجا که مشابهش نیست.

رهبر معظم انقلاب در بخش دیگری از بیانات خود خاطرنشان کردند : دو روز دیگر در بعضی شهرها انتخابات است؛ این را مهم بشمارید و شرکت کنید/ این نوبت دوم انتخابات اهمیتش کمتر از نوبت اول نیست.

ایشان در ادامه تاکید کردند : هر کس در جامعه به کاری مشغول است کارگر است. یک مدیر، یک استاد دانشگاه و … همه کارگرند. کار هم سازنده انسان است، هم جامعه./ ما باید کار را گسترش دهیم، کیفیت کار را بالا ببریم، حق کار را ادا کنیم. اگر یک مدیر، خود را وقف کار نکند حق کار را ادا نکرده است.

 

 

 

 

 

 

 

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو