جاده چالوس سفیدپوش شد 
چاپ 

جاده چالوس سفیدپوش شد

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه های کشور گفت: در حال حاضر بارش برف در محور کرج چالوس ادامه دارد و ترافیک این محور روان گزارش شده است.

سرهنگ نادر رحمانی رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشوربا اشاره به آخرین وضعیت جوی در محورهای مواصلاتی اظهار داشت: طبق آخرین گزارشات دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور هم اکنون در باند جنوبی آزاد راه کرج- قزوین از ترمینال‌ شهید کلانتری تا پل استاندارد و در باند جنوبی آزاد راه تهران- کرج از پل پردیس تا پل کلاک ترافیک نیمه سنگین گزارش شده و در سایر جاده‌ها و معابر کشور وضعیت ترافیکی عادی و روان گزارش شده است.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس در محور کرج- چالوس محدوده کندوان‌ بارش برف و در استان‌های سمنان، شرق تهران، البرز، در اکثر محورها و در استان‌های یزد محور یزد- شیراز، مازندران محورهای فیروزکوه، شیرگاه‌، گردنه گدوک و ارتفاعات لویزان بارش باران گزارش شده و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور اضافه کرد: محورهای شمشک – دیزین‌ و پونل‌ – خلخال کماکان تا اطلاع ثانوی مسدود است.

سرهنگ رحمانی گفت: محور بنجان – هیرمند در استان سیستان و بلوچستان که به دلیل طغیان رودخانه از ساعت ۲۲:۴۰ دقیقه شب گذشته مسدود شده بود مجددا از ساعت ۷ صبح امروز بازگشایی شد.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو