مدارس تهران فردا با 2 ساعت تاخیر باز می شود 
چاپ 

مدارس تهران فردا با ۲ ساعت تاخیر باز می شود

سخنگوی آموزش و پرورش شهر تهران گفت: با توجه به مصوبه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران مبنی بر تأخیر دو ساعته شروع به کار ادارات دولتی و خصوصی شهر تهران، فعالیت مدارس متوسطه (دوره اول و دوم ) نیز فردا (سه شنبه ۲۹ دی) با دو ساعت تاخیر آغاز می شود.

مسعود ثقفی در گفت وگو با ایرنا با اشاره به مصوبات روز گذشته کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران افزود: براساس مصوبات این کمیته مهدهای کودک، پیش دبستانی ها و مدارس ابتدایی شهر تهران، امروز و فردا(۲۸ و ۲۹ دی) به دلیل آلودگی هوا تعطیل شدند.

ثقفی اظهار کرد: تمامی فعالیت های ورزشی و بدنی مدارس مقطع اول و دوم متوسطه شهر نیز امروز و فردا (دوشنبه و سه شنبه) تعطیل است.

به گزارش ایرنا، بر اساس مصوبه روز گذشته کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران، فعالیت کلیه ادارات دولتی و خصوصی شهر تهران و ری به جز مراکز درمانی و بانکها روز سه شنبه(۲۹دی ماه) با دو ساعت تأخیر آغاز می شود.

اعمال طرح زوج و فرد در روز دوشنبه از درب منازل، لغو فروش مجوز روزانه ورود به محدوده طرح ترافیک و ممنوعیت فعالیت صنایع آلاینده و معادن شن و ماسه تهران طی سه روز آینده از دیگر مصوبات کمیته اضطرار بود.

همچنین محمد رستگاری معاون نظارت و پایش محیط زیست استان تهران روز دوشنبه اعلام کرد: بر اساس اطلاعات رسیده از ایستگاه های سنجش آلودگی هوای شهر تهران، شاخص کیفیت هوا در ۲۴ ساعت گذشته منتهی به ساعت هشت صبح امروز، با ۱۹ عدد افزایش نسبت به روز گذشته بر روی عدد ۱۱۸و در شرایط ناسالم برای گروههای حساس قرار گرفته است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو