نشان شاهین طلایی بانک تجارت در جشنواره تبلیغات 
چاپ 

نشان شاهین طلایی بانک تجارت در جشنواره تبلیغات

بانک تجارت در نخستین جشنواره ملی تبلیغات ، جوایز شاهین طلایی بهترین  سرود سازمانی ، شاهین نقره ای بهترین فیلم تبلیغاتی  و دیپلم افتخار بهترین آنونس را از آن خود کرد .

به گزارش   یمین نیوز از روابط عمومی بانک تجارت ، در نخستین جشنواره ملی تبلیغات که روز یکشنبه بیستم دی ماه با حضور بانکها ، موسسات مالی اعتباری و شرکتهای تبلیغاتی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار شد ، اساتید حوزه روابط عمومی و تبلیغات به ارائه مطالبی در خصوص تاریخچه تبلیغات ، سیر تحول این علم ، سنجش اثر بخشی  تبلیغات و ارتباطات یکپارچه بازاریابی پرداختند .

در این جشنواره هیات داوران از بین ۸۰۰ اثر ارسالی در حوزه تبلیغات تلویزیونی ، چاپی ، محیطی و اینترنتی از برترین آثار تبلیغاتی ارسالی تقدیر کرد  و شاهین طلایی در رشته تبلیغات شاخه سرود سازمانی ، شاهین نقره ای در شاخه فیلم تبلیغاتی  و دیپلم افتخار در بخش آنونس به آثار برگزیده بانک تجارت اعطا شد .

گفتنی است ، کارگاههای آموزشی مرتبط با این همایش روز شنبه نوزدهم دی ماه با محوریت ابزارهای نوین جذب مشتری ، تبلیغات اینترنتی ، طراحی کمپین و سنجش اثر بخشی تبلیغات برگزار شده بود .

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو