بارش برف از عصر یکشنبه در شمال شرق کشور 
چاپ 

بارش برف از عصر یکشنبه در شمال شرق کشور

سازمان هواشناسی پیش‌بینی کرده است هوای مناطق جنوبی کشور از عصر امروز صاف خواهد شد اما در شمال شرق کشور بارش پراکنده برف پیش‌بینی می‌شود.

احد وظیفه مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی به مهر، گفت: بر اساس تحلیل آخرین نقشه‌های پیش‌یابی هواشناسی، در ادامه فعالیت سامانه بارشی، باراش باران و وزش باد در مناطق جنوب، جنوب شرق، و شرق کشور پیش‌بینی می‌شود که در برخی نقاط همراه با رعد و برق خواهد بود.

وی گفت: به تدریج از بعد از ظهر در جنوب کشور آسمان صاف خواهد شد و در جنوب شرق بارش پراکنده باران تا اوایل روز دوشنبه ادامه خواهد یافت.

وظیفه افزود: علاوه بر این بعد از ظهر امروز در شمال شرق کشور بارش پراکنده برف پیش بینی می‌شود.

به گفته وی، با عبور سامانه موج کوتاهی، طی روزهای دوشنبه و سه‌شنبه بارش برف در نوار غربی کشور پیش بینی می‌شود. سردی هوای روز یکشنبه تا دوشنبه در نیمه شرقی کشور و تا صبح دوشنبه در مرکز و نیمه غربی تداوم خواهد داشت و از دوشنبه به جز در نیمه شرقی کشور، در سایر مناطق دمای هوا روند افزایشی خواهد داشت.

 

وظیفه ادامه داد: همچنین خلیج فارس، به ویژه مناطق مرکزی و شرقی آن، از امروز تا اواخر دوشنبه به سبب وزش باد شدید، مواج و توفانی و دریای عمان روز یکشنبه مواج پیش‌بینی می‌شود.

به گفته وی، هوای تهران امروز نیمه ابری و در پاره‌ای نقاط وزش باد پیش‌بینی شده است و کمترین و بیشترین دمای هوای پایتخت ۱- و ۷ درجه سانتیگراد خواهد بود.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو