کلاهبرداری با وعده مسکن مهر 
چاپ 

کلاهبرداری با وعده مسکن مهر

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم از دستگیری کلاهبرداری خبر داد که با وعده اعطای مسکن مهر اقدام به کلاهبرداری از ۱۲ تن از شهروندان کرده بود.

سرهنگ جعفر علیزاده در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی شکایت فردی مبنی بر کلاهبرداری از وی، مأموران کلانتری پرند رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی با اشاره به تحقیقات ماموران اظهار کرد:‌ مأموران پلیس پس از تحقیق و بررسی از شاکی متوجه شدند که این فرد در سال ۹۱ یک واحد آپارتمان خریداری کرده و شرکت مسکن مهر متعهد شده که یک سال بعد واحد را تحویل وی دهد، اما هیچ اقدامی برای تحویل واحد انجام نشده و در نهایت واحد مسکونی به نام فرد دیگری جانمایی شده است.

علیزاده با بیان اینکه مأموران پلیس مشخصات فرد کلاهبردار را از شاکی گرفته و تحقیقات خود برای شناسایی و دستگیری وی را آغاز کردند، گفت: ماموران پس از هماهنگی قضایی و تشکیل یک تیم عملیاتی به محل کار وی اعزام و متهم به هویت معلوم را دستگیر کردند و برای بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم با اشاره به بازجویی‌های پلیس از این متهم خاطرنشان کرد: متهم دستگیر شده در بازجویی های پلیسی جرم خود را قبول کرده و به ۱۲ فقره کلاهبرداری به همین شیوه در شهر پرند اعتراف کرد.

به گفته وی متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شد.

منبع: ایسنا

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو