عده‌ای توقع دارند فقط حرف های موافقان مطرح شود ! 
چاپ 

عده‌ای توقع دارند فقط حرف های موافقان مطرح شود !

sar

رئیس سازمان صدا و سیما در خصوص انعکاس نظرات مخالفان و موافقان توافق نامه هسته‌ای گفت: عده‌ای توقع دارند فقط حرف های موافقان مطرح شود و پوشش صدا و سیما یک طرفه باشد؛ که این امر رویکرد ما نبوده است.

عده‌ای توقع دارند فقط حرف های موافقان مطرح شود !

به گزارش یمین  نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی خانه ملت؛ رئیس سازمان صدا و سیما با بیان اینکه برای آگاهی عموم مردم، باید اظهارات مخالفان و موافقان توافقنامه هسته‌ای و نظرات طرف مذاکره کننده غربی از طریق رسانه ملی انعکاس داده شود، گفت: عده‌ای توقع دارند فقط حرف های موافقان مطرح شود و پوشش صدا و سیما یک طرفه باشد؛ که این امر رویکرد ما نبوده است.

محمد سرافراز در خصوص رویکرد سازمان صداوسیما در پوشش و پخش روند مذاکرات هسته ای در وین افزود: پوشش رسانه ملی درخصوص انعکاس ۱۸ روز مذاکرات وین گسترده و مناسب بود؛ خبرنگاران مختلف در مصاحبه های متعدد آن چیزی را که تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان، رییس جمهور و بقیه اعضای دولت مطرح کردند، به تصویر کشیدند و بنابراین صداوسیما زوایای مثبتی را که آن ها تشریح می کردند، انعکاس می داد.

رئیس سازمان صدا و سیما گفت: این رویکرد به آن معنا نیست که دیدگاه های طرف غربی و آمریکایی ها درباره مذاکرات منعکس نشود زیرا به هر حال آن ها نیز اظهاراتی دارند و تهدیدهایی را در قبال سیاست های ایران انجام می دهد که قرار نبوده از سوی صداوسیما سانسور شود.

باید مردم نسبت به اظهارات طرف غربی و دیدگاه‌های کارشناسان داخلی آگاه باشند

وی تاکید کرد: باید مردم نسبت به اظهارات طرف غربی و نیز دیدگاه‌های کارشناسان داخل کشور در خصوص این مذاکرات آگاه باشند ولی عده‌ای توقع دارند فقط حرف های موافقان مطرح شود و پوشش صداوسیما یک طرفه باشد؛ که این امر رویکرد ما نبوده است.

سرافراز ادامه داد: اکنون دوره‌ای است که جمع بندی مذاکرات ۱+۵ باید در مراجع قانونی بررسی شود؛ لذا این بررسی باید عمیق و همه جانبه باشد و در چنین دوره‌ای امکان آن نیست که صرفا حرف های موافقان مذاکرات مطرح شود.

رئیس سازمان صدا و سیما در ادامه با اشاره به انتقادات اخیر دولت نسبت به رویکرد صداوسیما در انعکاس نظرات مخالفان مذاکرات هسته ای گفت: نگاهی در بین برخی از دولتیان نسبت به صداوسیما وجود دارد که معتقدند باید آنقدر سطح توقع از صداوسیما بالا رود که این سازمان همیشه بدهکار جلوه داده شود تا دولت به وظایف قانونی خود در قبال رسانه ملی برای تأمین بودجه آن عمل نکند؛ لذا اهداف دولت و چنین اظهاراتی سیاسی بوده و واقعی نیست.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو