هشدار به مردم/ مراقب پیامک‌های حاوی جایزه باشید 
چاپ 

هشدار به مردم/ مراقب پیامک‌های حاوی جایزه باشید

مدیرکل بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات شرکت مخابرات استان تهران نسبت به پیامک‌های حاوی جایزه هشدار داد و بر ضرورت افزایش آگاهی عمومی تاکید کرد.

به گزارش  یمین  نیوز از  روابط عمومی شرکت مخابرات استان تهران، مصطفی کاظم ستوده، با اشاره به این که سودجویان از هر طریقی قصد گمراه سازی و دستیابی به حساب‌های بانکی شهروندان را دارند؛ گفت: اسامی برندگان جشنواره‌های مخابراتی فقط از طریق وب سایت این شرکت اعلام می شود و مشترکان می‌توانند جهت اطلاع از برنده شدن خود فقط به وب سایت شرکت مخابرات استان تهران به نشانی www.tct.ir مراجعه نمایند.

وی با تاکید بر لزوم هوشیاری شهروندان گفت: چنانچه مشترکان مخابرات بر اثر ناآگاهی مورد سوءاستفاده این دسته از کلاهبرداران قرار می گیرند، می توانند موارد را به مراجع قضایی گزارش کنند.

ستوده با بیان این که پست الکترونیکی دفتر بازرسی مخابرات تهران به نشانیmo.sotoodeh@tct.ir آماده دریافت شکایات مشترکان است؛ افزود: شکایات اعلام شده در اسرع وقت بررسی و پیگیری های لازم انجام می شود.

وی با بیان این اعلام مطلب که، مشترکین می توانند شکایات ،پیشنهادها و انتقادهای خود را به سامانه ۲۰۹۰واحد ارتباط مردمی شرکت مخابرات استان تهران اعلام نمایند؛گفت :چنانچه مشترکان برای اعلام شکایات تمایل به مراجعه حضوری داشته باشند می توانند به مرکز مخابراتی شهید فرد‌اسدی (خیابان آزادی، بعد از استاد معین، نرسیده به میدان آزادی)، مرکز شهید مطهری (خیابان ولیعصر (عج)، بین شهید مطهری و شهید بهشتی، جنب بیمارستان ۵۰۳ ارتش)، مرکز بعثت (اتوبان بعثت، جنب ترمینال جنوب) و مرکز پیروزی ( به نشانی خیابان پیروزی، سه راه سلیمانیه) مراجعه نمایند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو