قطع بنزین جایگاه‌ها درمازندران/نا رضایتی و کلافگی مردم در سفر 
چاپ 

قطع بنزین جایگاه‌ها درمازندران/نا رضایتی و کلافگی مردم در سفر

benzتعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت در کشورتعطیلی تعداد زیادی از جایگاه‌های عرضه سوخت کشور موجب نارضایتی مردمی شد که برای سفر در ایام نزدیک به عید سعید فطر راهی جاده‌ها شده بودند. علت این تعطیلی هنوز مشخص نیست.

به گزارش   یمین نیوز، تعطیلی جایگاه‌های سوخت‌ رسانی از اوایل بامداد روز گذشته در بعضی نقاط کشور موجب ایجاد اخلال در نظم عمومی شد.

آن‌طور که اعلام شده علت تعطیلی جایگاه‌های عرضه سوخت اتومبیل هنوز به طور مشخص و دقیق گزارش نشده است و به گفته مسئولان تعدادی از این جایگاه‌ها، این تعطیلی تا حوالی ساعت ۸ امروز ادامه خواهد داشت. در تعداد دیگری از جایگاه‌ها به مردم گفته شده است که این تعطیلی تا ساعت ۱۰ ادامه دارد.

با توجه به فرارسیدن تعطیلات کاری به مناسبت ایام عید سعید فطر بخش زیادی از مردم با اتومبیل‌های شخصی خود راهی سفر شده‌اند که تعطیلی جایگاه‌های سوخت منجر به شکل‌گیری ازدحام و تجمعات گسترده آنان در تعدادی از پمپ‌های بنزین شده و اسباب ناراحتی آنان را فراهم کرده است. در حال حاضر این تعطیلی ادامه دارد.

قطع بنزین جایگاه‌های سوخت مازندران

‌برخی از مسافران مجبور شدند برای دریافت بنزین ساعت‌های متمادی را در پمپ بنزین‌ها حضور داشته باشند و حتی مجبور شدند شب را در این مکان‌ها سپری کنند.

جایگاه‌های سوخت مازندران از شب گذشته به دلیل بروز فنی قادر به تامین سوخت مسافران نیستند و بسیاری از مسافران برای دریافت سوخت شب گذشته را در پمپ بنزین به سر بردند.

به گزارش فارس، از صبح امروز بسیاری از مسافران و شهروندان مازندرانی برای دریافت سوخت از جایگاه‌های تعبیه شده دچار مشکل شده‌اند.

مراجعه‌کنندگان به جایگاه‌های سوخت برای دریافت بنزین با این پاسخ مواجه می‌شو‌ند که در حال حاضر امکان سوخت‌گیری وجود ندارد؛ که این موضوع با توجه به نزدیک شدن به تعطیلات آخر هفته و به دنبال آن تعطیلات عید سعید فطر شاهد صف‌های طولانی در جایگاه‌های سوخت استان هستیم.

‌برخی از مسافران مجبور شدند برای دریافت بنزین ساعت‌های متمادی را در پمپ بنزین‌ها حضور داشته باشند و حتی مجبور شدند شب را در این مکان‌ها سپری کنند.

یکی از مسافرانی که از گیلان عازم استان خراسان رضوی است گفت: ‌خرابی پمپ بنزین‌های مازنداران مربوط به شهرهای مرکزی نیست.

محمود حسینی اظهار کرد: از زمان حضور در غرب مازندران با این مشکل مواجه بودم.

در همین ارتباط مدیرعامل شرکت نفت منطقه‌ای ساری گفت: قطع بنزین برای طرح پیمایش بود و این موضوع در دست بررسی است.

حسینعلی طالبی اظهار کرد: همکاران شرکت نفت منطقه‌ای ساری از روزهای گذشته و از ساعت اولیه صبح امروز برای رفع مشکل در پمپ بنزین‌ها حضور دارند و مشکل بسیاری از جایگاه‌های سوخت رفع شده است.

وی اضافه کرد: طرح پیمایش از ۱۵ تا ۲۳ تیرماه در جایگاه‌های سوخت استان باید اجرایی می‌شد که برخی از جایگاه‌ها نسبت به اجرای این طرح عمل نکردند و این موضوع در حال حاضر انجام می‌شود.

مدیرعامل شرکت نفت منطقه‌ای ساری در ادامه خاطر نشان کرد: در حال حاضر ۲۰ درصد مشکلات جایگاه‌های سوخت رفع شده و طبق برنامه زمان‌بندی شده این مشکل تا ساعات آینده رفع می‌شود.

وی با اعلام اینکه مشکل جایگاه‌های داخل شهرهای استان رفع شده است، بیان کرد: همکاران ما به مناطق خارج از شهر اعزام شده‌اند که تا ‌این مشکل کاملا حل ‌شود.

طالبی در پایان از رفع مشکل سوخت‌گیری در مسیر جاده ساری به نکا خبر داد ‌که با پیگیری خبرنگار فارس مشخص شد این مشکل همچنان برقرار است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو