معاون استاندار تهران: رئیس جمهور فردا به شهرستان شهریار سفر می‌کند 
چاپ 

معاون استاندار تهران: رئیس جمهور فردا به شهرستان شهریار سفر می‌کند

معاون استاندار تهران گفت: فردا رئیس جمهور برای افتتاح پروژه‌ای که ۳۰ساله بر زمین مانده بود در شهریار حضور خواهند یافت.

به گزارش یمین نیوز به نقل از ایسنا ، سید عباس جوهری، معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران عصر شنبه، ۲۷ آبان ماه در مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان پاکدشت اظهار کرد: در ابتدای سخنان خود ادای دینی به جبهه مقاومت و افتخار بزرگ طوفان الاقصی می‌کنم ؛ طوفان الاقصی تحول بزرگی در دنیا ایجاد کرد.

وی ادامه داد: امروز شاهد غربال آخر زمانی و مهلکی در جهان هستیم. شرک باطن چهره خود را به سیاهی هر چه بیشتر نشان داده و سنگ محک مومنین و آزادی خواهان جهان به حرکت درآمده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران عنوان کرد: شهید شدن هر ۱۰ دقیقه یکبار یک کودک غزه و بستری شدن ۷ هزار کودک، دل انسان‌های آزادی خواه جهان را به درد آورده است.

وی افزود: حرکت غیورمندانه حماس به شکلی زیبا و بینظیر شکل گرفته و امروز شاهدیم جبهه حق که روزی با سنگ به نبرد با دشمنان می‌پرداختند اکنون با دستان خالی همچنان در مقابل جبهه کفر ایستاده‌اند و ان شاالله بزودی اضمحلال و نابودی رژیم غاصب صهیونیستی را شاهد خواهیم بود.

جوهری در ادامه با اشاره به موضوع جلسه امروز گفت: امروز شاهد تکریم و معارفه ۲برادر بزرگوار هستیم، حامل سلام گرم استاندار تهران به شما مردم در خطه شهید پرور و صنعت و تلاش هستم، طبق گفته استاندار تهران با توجه به قابلیت‌ها و تلاش‌های مستمر فرماندار پیشین در سنگر دیگری از وجودشان بهره خواهیم برد.

جوهری در ادامه اظهار کرد: بنده معتقد هستم که کاری که امروز در پاکدشت شکل گرفته حداکثر ظرفیت فرماندار پیشین است و باید حداقل ظرفیت فرماندار جدید باشد و مسیر رشد و پیشرفت با قوت و قدرت در پاکدشت ادامه پیدا کند.

جوهری در ادامه تصریح کرد: سرفصل‌هایی چون اقتصادی معیشتی، رفع موانع تولید، اتمام پروژه های نیمه تمام بخشی از این موضوعات است، داشتن تعامل خوب و سازنده با مسئولان به ویژه ائمه جمعه پاکدشت در مسیر اقدامات مهم فرهنگی اجتماعی و رسیدگی به مصوبات حضور رئیس جمهور بخش دیگری از سرفصل‌هایی است که باید به آن پرداخته شود.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران اضافه کرد: امید است فرماندار جدید با نگاه و هدفگذاری خدمت جهادی و رویکرد جوان پروری و نخبه پروری باعث بروز و منشا خیر و برکات در شهرستان پاکدشت باشد.

جوهری در ادامه با اشاره به حضور رئیس جمهور در شهرستان شهریار خاطرنشان کرد: فردا رئیس جمهور برای افتتاح پروژه‌ای که ۳۰ساله بر زمین مانده بود در شهریار حضور خواهند یافت باید به این پروژه‌ها پرداخت تا ثمره آن برای مردم باقی بماند.

وی در پایان یادآور شد: در کنار همه امور اولویت اصلی را به انتخابات و حضور پرشور مردم اختصاص دهید. همانگونه که مقام معظم رهبری می‌فرمایند، انتخابات لیله القدر نظام است ، باید نگاه ویژه به انتخابات داشت و مطمئن هستیم که در اسفند سال جاری در استان تهران شاهد حضور حماسه ساز و حماسه آفرین خواهیم بود.

درباره نویسنده

14882مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو