آغاز عرضه و فروش شمش طلای معدن شادان در بورس کالا   
چاپ 

آغاز عرضه و فروش شمش طلای معدن شادان در بورس کالا  

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه معادن صدر جهان و به نقل از مدیرعامل شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان؛ پس از عرضه موفقیت آمیز شمش طلای معدن شادان در بین سایر برندهای معتبر بازار شمش طلا در بورس کالا، اولین فروش شمش این شرکت نیز انجام گرفت.

داوود رئیسی گفت: شرکت معادن و صنایع معدنی کارند صدر جهان در تاریخ ۲۰ و ۲۱ دیماه سال ۱۴۰۱، محصول تولیدی خود را در تالار طلای بورس کالا عرضه کرده و موفق به فروش ۱۲.۳۳۸ گرم و در تاریخ ۲۷ دی ماه نیز موفق به فروش ۴،۰۹۵ گرم طلای ۲۴ عیار گردید. به گفته رئیسی عرضه و فروش طلا در بورس کالای ایران علاوه بر تامین منابع مالی لازم جهت انجام فعالیت‌های جاری و توسعه ای شرکت، با هدف شفاف سازی معاملات فروش طلا صورت گرفته که یکی از اهداف و رسالت های اصلی این شرکت نیز به حساب می آید.

رئیسی خاطر نشان کرد: خرید شمش طلا از بورس کالا در قیاس با انواع دیگر خرید طلا همچون سکه و…، به دلیل نداشتن حباب قیمت، ریسک پایین و امنیت، دارای مزیت بیشتری است.

همچنین رئیسی ابراز امیدواری کرد با توجه به عرضه کالای تولیدی این شرکت در هفته های آتی و با فروش آن، شرکت بتواند اهداف توسعه ای خود را با سرعت بیشتری محقق کند.

درباره نویسنده

13739مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو