خبر خوش مدیرعامل فملی برای سهامداران 
چاپ 

خبر خوش مدیرعامل فملی برای سهامداران

خبر خوش مدیرعامل فملی برای سهامداران:
تولیدات شرکت مس طی ۹ ماهه سالجاری باز هم رکورد زد
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان این مطلب گفت: شرکت مس طی ۹ ماهه سالجاری در مجموع ۱۵۲ میلیون و ۵۵۴ هزار تن ماده معدنی استخراج کرده که بر اساس عملکرد معدنی نسبت به برنامه مدنظر جلوتر بوده و ۸ درصد رشد داشته است.
دکتر اردشیر سعدمحمدی در خصوص میزان محصولات تولیدشده طی این مدت اظهار داشت: طی ۹ ماهه ۱۴۰۰ در سنگ سولفوری با تولید ۴۰ میلیون و ۹۷۱ هزار تن ۲ درصد، کنسانتره مس با تولید ۹۲۴۳۹۶ تن ۵ درصد و کنسانتره مولیبدن با ۵۹۵۲ تن ۱۳درصد رشد را شاهد بوده‌ایم.
وی افزود: در این مدت ۲۶۷۰۱۵ تن آند تولید شده که از رشد ۶ درصدی برخوردار بوده است. همچنین تولید ۲۱۶۳۳۴ تن کاتد با رشد ۵ درصد و ۲۲۲۰۸۲ تن مس محتوی با ۴ درصد رشد نسبت به برنامه پیشی‌ داشته است.
مدیرعامل شرکت مس در ادامه به عملکرد شرکت مس در آذرماه سال جاری اشاره کرد و گفت: کل استخراج شرکت ملی صنایع مس در آذر ماه ۱۶۸۷۴ تن بوده که این میزان نسبت به مدت مشابه سال قبل ۹ درصد رشد داشته است.
سعدمحمدی در ادامه به رکورد‌های به‌دست‌آمده در تولیدات شرکت ملی صنایع مس ایران طی ۹ ماهه اول سال ۱۴۰۰ اشاره کرد و ادامه داد: بر اساس این گزارش کنسانتره مس کارخانه تغلیظ سرچشمه از ۵۳۶۷۷۳ تن از سال ۹۹ به ۵۴۸۸۸۵ تن در ۹ ماهه ۱۴۰۰ رسیده است.
وی افزود: همچنین کنسانتره مس کارخانه تغلیظ میدوک از ۱۱۵۷۳۹ تن در سال ۹۷ به ۱۱۷۱۴۳ تن و کنسانتره مس تولیدی شرکت ملی صنایع مس از ۹۰۵۴۴۱ تن در سال ۹۹ به ۹۲۴۲۹۶ تن در ۹ ماهه سالجاری رسید.
مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران با بیان اینکه از ابتدای امسال تا پایان آذر ماه سال‌جاری آند تولیدی کارخانه ذوب خاتون‌‌آباد از ۹۰۵۹۳ تن در سال ۹۹ به ۹۴۴۴۴ تن رسیده، گفت: در همین راستا آند تولیدی شرکت ملی صنایع مس ایران از ۲۶۳۰۷۱ تن در سال ۹۹ به ۲۶۷۰۱۵ تا پایان آذرماه سالجاری رسیده است.
دکتر سعدمحمدی همچنین از ثبت فروش ۵۵ هزار و ۱۸۸ میلیارد تومانی طی ۹ ماه خبر داد و گفت: این میزان فروش، با رشد ۹۷ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل همراه بوده است.
وی افزود: در آذر ماه موفق به ثبت فروش ۷ هزار و ۲۸۵ میلیارد تومانی شده‌ایم که نسبت به مدت مشابه سال پیش، رشد ۴۹ درصدی داشته است.

درباره نویسنده

13742مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو