مدیرعامل شرکت مس در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مدیریت بحران: شرکت مس در کنار مردم است/ساخت بیمارستان 50 تختخوابی با تمام امکانات پزشکی در رفسنجان 
چاپ 

مدیرعامل شرکت مس در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه مدیریت بحران: شرکت مس در کنار مردم است/ساخت بیمارستان ۵۰ تختخوابی با تمام امکانات پزشکی در رفسنجان

دکتر اردشیر سعدمحمدی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه تخصصی مدیریت بحران اظهار کرد: مس به‌عنوان مجموعه‌ای همدل و یکسو در نمایشگاه مدیریت بحران شرکت کرد تا اعلام کند شرکت مس در کنار مردم است و در شرایط سخت قطعاً مردم را تنها نخواهد گذاشت.

شرکت مس در کنار مردم است/ساخت بیمارستان 50 تختخوابی با تمام امکانات پزشکی در رفسنجان

به گزارش مس پرس، سعدمحمدی در مراسم افتتاحیه نخستین نمایشگاه و نشست‌های تخصصی مدیریت بحران، پدافند غیرعامل و امداد و نجات در محل دائمی نمایشگاه‌های جنوب شرق استان کرمان با بیان این مطلب گفت: شرکت مس یک بیمارستان ۵۰ تختخوابی با تمام امکانات پزشکی در رفسنجان ایجاد کرده که امیدواریم تا دو هفته آینده توسط مسئولان افتتاح شود و البته اکنون مردم از آن استفاده می‌کنند.
وی بیان کرد: در شهربابک نیز ۲۵ تختخواب و امکانات پزشکی فراهم‌شده و در همه روستاهای مناطق اطراف سرچشمه امکانات ضدعفونی‌کننده، دستکش، ماسک و … را برای ایجاد ایمنی بهتر برای مردم فراهم کرده‌ایم.
مدیرعامل شرکت مس با اشاره به اینکه با تغییر ساعات شیفت و برنامه‌ریزی مدیریت در شرکت توانستیم کنترل این بیماری را به شکلی مناسب مدیریت کنیم، خاطرنشان کرد: معتقدم با مدیریت و برنامه‌ریزی مدون قادر خواهیم بود این اتفاق را کنترل کرده و تحت مدیریت قرار بدهیم و مانع از شیوع بیش از این بیماری باشیم و افتخار می‌کنیم هر چه از دستمان برمی‌آید برای مردم و در کنار مردم انجام بدهیم.
ساخت ۷۰ زمین چمن مصنوعی
وی با اشاره به دیگر اقدامات صورت گرفته در حوزه مسئولیت اجتماعی افزود: این افتخار را داریم در روستاها کار ایجاد بیش از ۷۰ زمین چمن مصنوعی را به پایان رسانده‌ایم تا جوانان استفاده کنند و امیدواریم توسعه متوازن در همه بخش‌ها صورت بگیرد و به‌زودی شاهد حضور تیم‌های فوتبال در لیگ برتر باشیم.
رشد ۲۰ درصدی فروش مس نسبت به سال ۹۸
مدیرعامل شرکت مس گفت: با نتایج خوبی که در حوزه اکتشاف معادن مس در استان کرمان رقم خورده امیدواریم بتوانیم سرفصل جدیدی برای توسعه معادن جدید و تولید داشته باشیم و طرح‌های توسعه با ۲ میلیارد و ۲۷۰ میلیون یورو و ۲۰ هزار میلیارد تومان فضایی توام با جهش تولید و افزایش اشتغال در استان ایجاد خواهد کرد.
سعدمحمدی در ادامه اظهار کرد: مس در سال گذشته رکورد ۲۵۰ هزار تن تولید کاتد را زد و امیدواریم امسال بتوانیم رکرد جدیدی برای کاتدی در کشور به دست آوریم.
وی بیان کرد: مس در سال ۹۸ نسبت به ۹۷ بیش از دو و نیم برابر فروش و صادرات داشت و در سه‌ماهه امسال رکورد زدیم و بیش از ۲۰ درصد نسبت به ۹۸ جلو هستیم و امیدواریم رکوردهای زیادی در همه عرصه‌ها در سال جاری داشته باشیم.
استخدام ۸۰۰ نیروی جدید در استان کرمان
وی افزود: در اواخر سال ۹۸ آزمونی برگزار شد و امسال ۵۰۰ نفر مشغول به کار می‌شوند و شهریورماه نیز با برگزاری آزمون دیگر ۳۰۰ نفر اشتغال جدید در استان خواهیم داشت که امیدواریم به‌طور متناوب ادامه پیدا کند و از جوانان شایسته برای معادن جدید استفاده کنیم.

درباره نویسنده

8808مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو