معاون منابع انسانی بانک: روسای شعب باید برای افزایش سودآوری برنامه ریزی داشته باشند. 
چاپ 

معاون منابع انسانی بانک: روسای شعب باید برای افزایش سودآوری برنامه ریزی داشته باشند.

معاون منابع انسانی بانک ملی ایران در مراسم معارفه رییس شعبه مستقل بازار با تاکید بر اینکه موقعیت این شعبه برای بانک بسیار استراتژیک است، گفت: اکنون بحث رقابت در بازار بانکی به صورت بسیار جدی مطرح است و روسای شعب باید برای افزایش سودآوری برنامه ریزی داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حبیب الله رشید ارده در این مراسم که با حضور آقایان رضایی و ملک مجد روسای محترم ادارات کل سرمایه انسانی و گزینش، معاونین مدیریت امور بازرسی و معاونین و کارشناسان شعبه مستقل بازار برگزار شد، با بیان اینکه امروزه فضای بازار بانکی بسیار رقابتی است، اظهار کرد: سطح انتظارات از بانک ملی ایران بالاست. 

وی تصریح کرد: باید درآمدزایی شعب با اعطای تسهیلات کوتاه مدت و با رویکرد افزایش درآمدهای غیر مشاعی وکارمزد محور ، جذب منابع ارزان قیمت، صدور ضمانت نامه‌ها ، وصول مطالبات و گشایش LC بالا ببریم که این مهم نیز با تلاش و برنامه ریزی روسای شعب محقق می شود.

رشید ارده با تاکید بر اینکه دغدغه اصلی مدیران ارشد بانک حمایت از شعب و همکاران است، بیان کرد: یک مدیر توانمند می¬تواند با استفاده از تجارب گذشتگان، توانمندی¬های همکاران، شایسته سالاری، جانشین¬پروری و تصمیم گیری درست به اهداف تعیین شده دست پیدا کند. 

درخاتمه مراسم ضمن تقدیر از زحمات حقیقت سعیدی رییس سابق شعبه مستقل بازار، احمد میرزاآقایی به عنوان رئیس جدید این شعبه معرفی شد.

درباره نویسنده

8634مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو