درخواست وزیر کشور از مردم 
چاپ 

درخواست وزیر کشور از مردم

وزیر کشور از مردم خواست که اول وقت برای شرکت در انتخابات در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند و رای دادن خود را به ساعات آخر برگزاری انتخابات موکول نکنند.

عبدالرضا رحمانی فضلی در جریان بازدید از ستاد انتخابات وزارت کشور با ارائه گزارشی از فعالیت این ستاد، گفت: در اینجا عملکرد ۵۵ هزار شعبه و ۲۰۸ حوزه در ۳۱ استان کشور رصد می‌شود و همه داده‌ها و اطلاعات که فردا در قالب رای اخذ می‌شود در اینجا قابل ملاحظه و رصد است و اگر در هر حوزه‌ای هر اشکال و هر اتفاقی پیش بیاید در اینجا نظارت می‌شود و دستورات لازم برای رفع مشکلات داده می‌شود. در مورد موضوع شمارش آراء نیز اینگونه خواهد بود و از همان دقایقی که شمارش آراء آغاز می‌شود داده‌ها در هر شعبه و حوزه‌ای به اینجا منعکس می‌شود.

وی با بیان اینکه امیدوارم این مکانیزیمی که این بار در حوزه احراز و تجمیع لحظه‌ای برای تعداد شرکت کنندگان در نظر گرفته‌ایم انشالله در انتخابات بعدی بتوانیم در اخذ و شمارش آراء داشته باشیم.

وزیر کشور با تاکید بر اینکه فرمانداران، استانداران و نیروی انتظامی در سراسر کشور این آمادگی را دارد که ان‌شاءالله فردا توسط مردم با مشارکت حداکثری‌شان در انتخابات حماسه دیگری در کشور رخ دهد ادامه داد: از مردم خواهش می‌کنم که تلاش کنند در همان اول وقت برای شرکت در انتخابات در پای صندوق‌های رای حضور پیدا کنند و رای دادن خود را به لحظات آخر روز رای گیری واگذار نکنند تا تجمع در آخر وقت صورت نگیرد.

رحمانی فضلی در همین چهارچوب گفت: ما با اتخاذ تصمیمی که با شورای نگهبان انجام داده‌ایم، ساعت ختم رای گیری را به گونه‌ای اعلام خواهیم کرد که کسانی که در شعبه برای رای دادن هستند باید رای دادنشان تا ۱۲ شب تمام شود.

وزیر کشور با بیان اینکه ان‌شاءالله مردم با آرامش و شوق و ذوق برای حضور درانتخابات در پای صندوق‌های رای حضور پیدا می‌کنند، گفت: ما حدود ۶۰۰۰ شعبه را افزایش دادیم و آنچه که وظیفه‌مان بوده انجام دادیم. ان‌شاءالله مردم نیز به موقع مراجعه می‌کنند تا شرمنده آنها برای اخذ آرایشان نشویم.

درباره نویسنده

15429مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو