رفع احتیاجات ضروری با وام قرض الحسنه بانک ملی ایران 
چاپ 

رفع احتیاجات ضروری با وام قرض الحسنه بانک ملی ایران

بانک ملی ایران به‌منظور رفع احتیاجات ضروری مشتریان و با حفظ و تقویت سنت پسندیده قرض‌الحسنه بیش از ۳۳ هزار فقره تسهیلات از محل منابع قرض‌الحسنه با کمترین کارمزد در هفت ماه ابتدای سال جاری پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، تسهیلات قرض‌الحسنه رفع احتیاجات ضروری راهی است تا بانک در مواقع ضروری مانند هزینه درمانی، کمک هزینه تحصیلی، تعمیر و تأمین مسکن و… در کنار مشتریان ارجمند خود باشد.

بانک ملی ایران از ابتدای سال جاری تا پایان مهرماه تعداد ۳۳ هزار و ۲۲۰ فقره وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری به ارزش یک هزار و ۱۴۹ میلیارد و ۹۳۲ میلیون ریال پرداخت کرده است.

این بانک در سال گذشته نیز بیش از  67 هزار فقره وام قرض الحسنه رفع احتیاجات ضروری تخصیص داد که ارزش ریالی آن به یک هزار و ۹۸۷ میلیارد و ۲۸۳ ریال می رسد.

در هفت ماه ابتدای امسال همچنین مبلغ ۱۲ میلیارد و ۶۵۰ میلیون ریال وام قرض الحسنه تعمیر مسکن از سوی بانک ملی ایران پرداخت شده است.

در عین حال  در مدت مذکور به منظور رفع نیازهای فوری و ضروری متقاضیان، تعداد ۲۳۲ هزار و ۱۱۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه به ارزش دو هزار و ۶۸۵ میلیارد ریال و ۳۱۰ فقره تسهیلات جعاله به ارزش سه هزار و ۵۲۱ میلیارد ریال توسط بانک کارگشایی از واحدهای تابعه بانک ملی ایران پرداخت شده است.

درباره نویسنده

8821مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو