رییس اداره امور شعب استان اردبیل معارفه شد 
چاپ 

رییس اداره امور شعب استان اردبیل معارفه شد

امروز با حضور عضو هیات مدیره و جمعی از مدیران ارشد بانک ملی ایران، رییس جدید اداره امور شعب استان اردبیل معارفه و از رییس پیشین این اداره امور شعب تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، مسعود خاتونی عضو هیات مدیره بانک در این مراسم گفت: تامین منابع مالی پروژه راه آهن اردبیل از جمله تلاش های موثر مدیــــر عامل و هیات مدیره بانک ملی ایران است که در توسعه و رونق اقتصادی استان نقش موثری خواهد داشت .

وی در این مراسم که حبیب اله رشید ارده معاون منابع انسانی نیز حضور داشت، با اشاره به اهمیت نقش شبکه بانکی در تامین منابع مالی کسب و کارهای جدید تاکید کرد: حمایت از کسب و کارهای جدید و نوآور، می تواند باعث سودآوری، بهره وری و رونق اقتصادی جامعه شود.

وی در این مراسم از خدمات حجت اله شاکری رییس قبلی اداره امور شعب استان اردبیل تقدیر و برای طاهر مولائی نیا رییس جدید اداره امور شعب استان آرزوی موفقیت کرد.

حمیدرضا فتحی بیرانوند مدیر امور شعب منطقه یک کشور نیز در این مراسم با اشاره به شرایط خطیر کشور گفت: بانک ملی ایران با استعانت از رهنمودهای مقام معظم رهبری تلاش می کند تا همگام با سیاست های دولت محترم؛ شکوفایی اقتصادی کشور، اشتغالزایی و رشد همه جانبه محقق شود.

همچنین در این مراسم بهمن حسین زاده معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل و تنی چند از مدیران ارشد استانی حضور داشتند.

رییس قبلی اداره امور شعب استان اردبیل نیز در این مراسم گزارشی از عملکرد این اداره امور شعب در دوره ریاست خود ارائه و رییس جدید نیز برنامه های خود، برای پیشرفت این اداره امور شعب، را اعلام کرد.

پس از این مراسم مسعود خاتونی به اتفاق هیات همراه از شرکت آرتاویل تایر اردبیل بازدید کرد.
این واحد تولیدی با تسهیلات بانک ملی ایران تامین سرمایه شده است. این بانک در نظر دارد تا برای طرح توسعه آرتاویل تایر اردبیل منابع مالی جدیدی را تامین کند.
با اجرای این طرح، علاوه بر کمک به اشتغالزایی پایدار، ظرفیت تولید لاستیک های کامیونت این واحد تولیدی ۳۰ درصد افزایش می یابد.

درباره نویسنده

5520مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو