حسین مهری: بانک صنعت و معدن برای تحقق توسعه صنعتی استان خوزستان در کنار صنعتگران این استان است 
چاپ 

حسین مهری: بانک صنعت و معدن برای تحقق توسعه صنعتی استان خوزستان در کنار صنعتگران این استان است

رییس هیات مدیره و مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت : استان خوزستان دارای پتانسیل ها و ذخایر طبیعی فراوان است و باید متناسب با آن در عرصه صنعتی کشور پیشرفت کند و این وظیفه ماست که در کنار تامین مالی پروژه های صنعتی و تولیدی به عنوان یک مشاور، همراه و همگام کارآفرینان این استان باشیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک صنعت و معدن ، حسین مهری که در نشستی صمیمانه با پرسنل شعبه این بانک در اهواز سخن می گفت افزود: بانک صنعت و معدن یک بانک توسعه ای تاثیرگذار در عرصه صنعتی کشور است و با تامین مالی پروژه های عمرانی و زیربنایی بزرگ در حوزه ریلی ، نیروگاهی ، پتروشیمی و فولاد دارای جایگاه ویژه ای است.
وی ادامه داد: اولویت ها و برنامه پیش روی بانک ، تامین سرمایه در گردش واحدهای ایجادی توسط بانک با توجه به قیمت ارز ، تامین اعتبار برای واحدهای تولیدی خوشنام و فعال سراسر کشور ، تامین مالی طرح های نیمه تمام و تعیین تکلیف آنها و اعطای تسهیلات به طرح های صادرات محور ، High Tech و دارای ارزش افزوده بالا است .
این مدیر ارشد بانکی افزود: در عرصه طرح رونق تولید، این بانک در رتبه سوم کشور قراردارد که شعبه اهواز در سال های ۱۳۹۵ و ۱۳۹۶ توانسته است در این زمینه رتبه نخست استان را به خود اختصاص دهد.
مهری در خصوص طرح های در دست اجرای استان گفت : ، طرح پتروشیمی مسجد سلیمان از محل تسهیلات فاینانس چین به مبلغ ۴۳۳ میلیون یورو با عاملیت این بانک و پیشرفت قابل توجه ۵۰درصدی درحال اجرا است که با شروع بهره برداری در سال ۱۳۹۸ به تولید آمونیاک به ظرفیت ۶۶۰هزار تن در سال و اوره به ظرفیت یک میلیون تن در سال خواهد پرداخت و برای ۷۵۰ نفر در این منطقه کمتر برخوردار اشتغال ایجاد می کند.
مجتمع فولاد روهینا جنوب نیز با ۱۰۵ میلیون یورو تسهیلات بانک صنعت و معدن و ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی در شهرستان دزفول در حال اجراست و با اتمام آن برای ۴۴۵ نفر اشتغال ایجاد می شود.
همچنین بانک صنعت و معدن احداث نیروگاه های اندیمشک و امیدیه ، با ظرفیت جمعا ۱۵۰۰ مگاوات را در دست انجام دارد.

درباره نویسنده

5520مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو