حمایت ویژه بانک ملی ایران از خوداشتغالی و مشاغل خانگی در سال جاری 
چاپ 

حمایت ویژه بانک ملی ایران از خوداشتغالی و مشاغل خانگی در سال جاری

بانک ملی ایران در راستای حمایت از بازار اشتغال در فروردین و اردیبهشت ماه امسال، تعداد سه هزار و ۹۵۶ فقره تسهیلات قرض الحسنه خوداشتغالی و مشاغل خانگی با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های حمایتی پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در مدت مذکور تعداد یک هزار و ۸۳۸ فقره تسهیلات خوداشتغالی کمیته امداد امام خمینی (ره) به ارزش ۳۱۲ میلیارد و ۳۲۳ میلیون ریال و بالغ بر ۴۴۵ فقره تسهیلات خوداشتغالی سازمان بهزیستی به ارزش ۷۲ میلیارد و ۴۲۵ میلیون ریال توسط بانک ملی ایران پرداخت شده است.

همچنین این بانک در راستای حمایت از مشاغل خانگی نیز  تعداد ۱۴۲ فقره تسهیلات به ارزش نه میلیارد و ۱۹۶ میلیون ریال به مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و ۷۵ فقره تسهیلات به ارزش پنج میلیارد و ۹۴۵ میلیون ریال به سازمان بهزیستی در این بخش پرداخت کرده است.

پرداخت ۱۷۰ فقره تسهیلات خوداشتغالی بنیاد شهید به ارزش ۳۳ میلیارد و ۲۲۰ میلیون ریال و یک هزار و ۲۸۳ فقره تسهیلات مشاغل خانگی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به ارزش ۱۰۷ میلیارد و ۶۰۵ میلیون ریال از دیگر اقدامات بانک ملی ایران در راستای حمایت از بازار اشتغال بوده است.

بانک ملی ایران در سال گذشته نیز تعداد ۷۶ هزار و ۳۷۳ فقره تسهیلات قرض الحسنه با معرفی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های حمایتی در بخش های خوداشتغالی و مشاغل خانگی پرداخت کرده است.

درباره نویسنده

8808مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو