روح اله خدارحمی : بانك كشاورزي آماده حمایت مالي از طرح هاي كشاورزي و نو آور است 
چاپ 

روح اله خدارحمی : بانک کشاورزی آماده حمایت مالی از طرح های کشاورزی و نو آور است

مدیرعامل بانک کشاورزی از آمادگی این بانک برای حمایت مالی از طرح های کشاورزی و طرح های نوآور در سراسر کشور خبرداد.

به گزارش روابط عمومی بانک کشاورزی در جنوب کرمان، روح اله خدارحمی روز پنجشنبه ١٢ بهمن ماه درجلسه مشترک شورای اداری شهرستان های  بم و نرماشیر  با اعلام این مطلب افزود: خط اعتباری طرح اشتغالزایی روستایی که از طریق شعب بانک کشاورزی پرداخت می شود فرصت خوبی برای اشتغالزایی و رونق اقتصادی منطقه خواهد بود.

وی خاطر نشان کرد: در بانک کشاورزی  برای اجرای برخی طرح ها از قبیل مکانیزاسیون و ماشین آلات کشاورزی که پس از مراحل آماده سازی پرونده در شعب این بانک قابل پرداخت است، بدون محدودیت تسهیلات پرداخت می شود.

وی با اشاره با اینکه شعب بانک کشاورزی در سراسر کشور به طرح های گلخانه ای و کشت های متراکم بدون محدودیت تسهیلات پرداخت می کنند تصریح کرد: هم اکنون در استان کرمان بالغ بر ۴٠٠ هکتار طرح های گلخانه آماده پرداخت است که باعث رونق اقتصاد منطقه خواهد شد.

بر اساس این گزارش ،مدیرعامل بانک کشاورزی صبح روز پنجشنبه ١٢ بهمن ماه در معیت وزیر امور اقتصادی و دارایی به استان کرمان سفر کردو  ضمن بازدید از چند طرح در شهرستان های بم و نرماشیر ، در جلسه مشترک شورای اداری این دو شهرستان که با هدف بحث و تبادل نظر درباره مشکلات منطقه  تشکیل شد، شرکت کرد.

 

درباره نویسنده

8334مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو