تقدیر مسئولان ارشد «حج و زیارت» از خدمات بانک ملی ایران 
چاپ 

تقدیر مسئولان ارشد «حج و زیارت» از خدمات بانک ملی ایران

نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت با تقدیر از خدمات بانک ملی ایران به حجاج، تسهیل امور مربوط به این بخش را خواستار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، حجت الاسلام و المسلمین سید علی قاضی عسکر در دیدار با برات کریمی عضو هیات مدیره و محمد نور آزادی مدیرامور شعب تهران بانک ملی ایران با بیان این که خدمت رسانی به زائران خانه خدا ثواب اخروی و اجر دنیوی دارد، گفت: خوشبختانه شرایط اعزام حجاج در سال گذشته مناسب بود و امسال نیز شرایط بهتری به این منظور تدارک دیده شده است.
وی افزود: باید تلاش کنیم زائران در انجام امور خود دغدغه ای نداشته باشند و این موضوع در حوزه بانک و ارز بسیار مهم است.
عضو هیات مدیره بانک ملی ایران نیز در این دیدار با بیان این که خدمت رسانی به زائران حج برای همه کارکنان این بانک باعث افتخار است، اظهار کرد: مجموعه حج و زیارت از مشتریان خوب بانک ملی ایران است.
وی افزود: خوشبختانه در دوره جدید، همکاری خوبی میان دو مجموعه آغاز شده و ما نیز با همه توان در خدمت آن هستیم.
در ادامه، عضو هیات مدیره بانک ملی ایران با معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و رئیس سازمان حج و زیارت نیز دیدار و گفت و گو کرد.
در این دیدار، حمید محمدی رئیس سازمان حج و زیارت با بیان این که مجموعه تحت مدیریتش با ارگان های متعدد از جمله نظام بانکی همکاری نزدیک دارد، گفت: خوشبختانه بانک ملی ایران همکاری خوبی با ما داشته و امیدواریم این همکاری در جنبه های مختلف توسعه یابد.
وی افزود: وقتی زائران از ما راضی باشند، در واقع از خدمات همه همکاران با سازمان از جمله بانک ها رضایت دارند و این موضوع وظیفه بانک ملی ایران در خدمت رسانی به مردم را سنگین تر می کند.
برات کریمی نیز در این دیدار با بیان این که تسهیل امور زائران خانه خدا به اندازه گشایش امور واحدهای تولیدی و یا خدمت رسانی به خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) ارزشمند است، اظهار کرد: ارتباط بانک ملی ایران با سازمان حج و زیارت دیرینه است و ما برای مستحکم کردن این رابطه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.
در حاشیه این دیدار، عضو هیات مدیره و مدیران بانک ملی ایران از شعبه حج و زیارت بازدید و در جریان امور این شعبه قرار گرفتند.

 

درباره نویسنده

12527مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو