حضور فعال بانک صادرات ایران در هفتمین همایش «بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت» 
چاپ 

حضور فعال بانک صادرات ایران در هفتمین همایش «بانکداری الکترونیک و نظام های پرداخت»

هفتمین همایش «نظام های پرداخت و بانکداری الکترونیک» با حمایت بانک صادرات ایران برگزار و از حضور فعال این بانک در معرفی دستاوردهای بانکداری اینترنتی تقدیر شد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، هفتمین همایش «نظام های پرداخت و بانکداری الکترونیک» در روزهای دوم و سوم بهمن ماه سال جاری در مرکز همایش های برج میلاد توسط پژوهشکده پولی و بانکی بانک مرکزی با رویکرد «نوآوری، بازیگران جدید و کارایی در کسب و کار مالی» با حضور دکتر کرباسیان وزیر امور اقتصادی و دارایی، آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر سیف رییس کل بانک مرکزی، دکتر دیواندری رییس پژوهشکده پولی و بانکی (دبیر همایش)، حکیمی معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، جمعی از مدیران عامل و کارشناسان نظام بانکی و شرکت های ارائه دهنده خدمات الکترونیکی به بانک ها برگزار شد.
حضور حمایتی بانک صادرات ایران در این همایش با برپایی غرفه معرفی خدمات بانکداری اینترنتی و تبلیغ محصولات نوین بانکی مورد توجه مسئولان بانک مرکزی و مدیران عامل بانک ها و رییس پژوهشکده پولی و بانکی قرار گرفت.
شایان ذکر است، این همایش با برگزاری جشنواره دکتر نوربخش و تقدیر از برگزیدگان و پیشگامان بانکداری الکترونیک به کار خود پایان داد.

درباره نویسنده

12527مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو