با حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران برگزار شد؛ نشست شورای هماهنگی مدیران عامل بانکها در خراسان جنوبی 
چاپ 

با حضور مدیرعامل بانک صادرات ایران برگزار شد؛ نشست شورای هماهنگی مدیران عامل بانکها در خراسان جنوبی

نشست شورای هماهنگی مدیران عامل بانکها با حضور رئیس کل بانک مرکزی و مدیر عامل بانک صادرات ایران و مدیران عامل سایر بانکها در سالن فرمانداری بیرجند برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، سفر یک روزه دکتر سیف، رئیس کل بانک مرکزی با هدف شرکت در کمیسیون شورای هماهنگی بانکهای استان خراسان جنوبی، شرکت در جلسه اقتصاد مقاومتی و بازدید از برخی واحدهای تولیدی صورت گرفته است.
گفتنی است مدیر عامل بانک صادرات ایران در نشست کمیسیون شورای هماهنگی بانکهای استان خراسان جنوبی، آمادگی کامل این بانک برای حمایت از طرحهای تولیدی و اشتغالزا به منظور تحقق اهداف اقتصاد مقاومتی را اعلام کرد.
لازم به ذکر است بانک صادرات ایران در سال گذشته کارنامه موفقی در زمینه اقتصاد مقاومتی داشته و برای سال جاری نیز در نظر دارد به عنوان بازوی توانمند اقتصادی دولت محترم، در زمینه تحقق برنامه های مزبور اقدامات گسترده ای را اجرا کند.

شایان ذکر است، طی ۱۵ ماهه منتهی به پایان خرداد ماه امسال، شعب بانک صادرات ایران در استان خراسان جنوبی  به ٣٤٠ نفر از معرفی شدگان کمیته امداد حضرت امام خمینی (ره) تسهیلاتی به ارزش بیش از ٣٧ میلیارد ریال پرداخت کرده است. در این استان به ٩٢ نفر از معرفی شدگان سازمان بهزیستی نیز بیش از ٨ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است. همچنین به ٧٩ متقاضی استفاده از تسهیلات مسکن اقشار ویژه نیز بیش از ٤٥ میلیارد ریال تسهیلات داده شده است.
این گزارش می افزاید: در مدت مورد اشاره ١٨٠١ نفر از وام قرض الحسنه ازدواج برخوردار شدند که رقم آن بالغ بر ١٧٠ میلیارد ریال بوده است.

درباره نویسنده

14846مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو