با کسب رتبه اول بین بانک های تجاری از نظر سهم پرداختی پرتوافکنان: پرداخت وام ازدواج بانک سپه در طرح ضربتی از مرز 31 هزار فقره گذشت 
چاپ 

با کسب رتبه اول بین بانک های تجاری از نظر سهم پرداختی پرتوافکنان: پرداخت وام ازدواج بانک سپه در طرح ضربتی از مرز ۳۱ هزار فقره گذشت

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: عضو هیأت مدیره بانک سپه با بیان اینکه تعداد وام ازدواج پرداختی این بانک در طرح ضربتی از مرز ۳۱ هزار فقره گذشت اظهار داشت: با توجه به میزان پرداختی وام نسبت به سهمیه تعیین شده، در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج بین پنج بانک تجاری اول هستیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، مصطفی پرتوافکنان عضو هیأت مدیره این بانک با بیان اینکه تا تاریخ ۴ شهریور ماه ۱۳۹۶ تعداد وام های پرداختی بانک سپه در طرح ضربتی وام ازدواج به ۳۱ هزار و ۲۸ مورد رسیده است افزود: مجموعه بانک سپه از مدیرعامل و اعضای هیأت مدیره گرفته تا همکاران در تمام سطوح، مصمم و معتقد به اجرای دقیق و کامل طرح ضربتی وام ازدواج است.
* ده استان برتر در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج
پرتوافکنان در ادامه به بیان استان های موفق در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج پرداخت و گفت: بانک سپه استان خراسان رضوی با ۳۰۶۶ فقره، تهران با ۲۶۵۰ فقره، فارس با ۲۳۴۸ فقره، خوزستان با ۲۳۲۱ فقره، مازندران با ۱۷۸۴ فقره، آذربایجان شرقی با ۱۴۵۳ فقره، اصفهان با ۱۴۴۱ فقره، لرستان با ۱۲۵۳ فقره، گیلان با ۱۲۳۰ فقره و کرمانشاه با ۱۰۲۶ فقره به ترتیب رتبه های اول تا دهم پرداخت وام ازدواج در طرح ضربتی را به خود اختصاص داده اند.
وی با تأکید بر اینکه بانک سپه داوطلبانه بیش از ۶ هزار میلیارد ریال از منابع خود را برای اجرای این طرح اختصاص داده، گفت: این بانک تا کنون ۵۵.۴ درصد سهمیه تعیین شده خود در طرح ضربتی وام ازدواج را پرداخت کرده است.
* اراده راسخ بانک سپه برای اجرای دقیق طرح ضربتی وام ازدواج
پرتوافکنان با تأکید بر اراده راسخ همه کارکنان بانک سپه برای پرداخت سریع و به موقع وام ازدواج به زوج های جوان اظهار داشت: متوسط زمان پرداخت وام به زوج های جوانی که مدارک خود را نزد شعب بانک سپه تکمیل کرده اند کمتر از ۴۸ ساعت است.
* ایفای مسولیت اجتماعی، ارزشی بنیادین در برنامه های استراتژیک بانک سپه
عضو هیأت مدیره بانک سپه با بیان اینکه باید دلیل جدیت و همت بانک سپه را برای اجرای این طرح در باور و نگاه مدیران و کارکنان این بانک جستجوکرد، اظهار داشت: مجموعه بانک سپه در راستای همسویی با اهداف و سیاستهای کلان اقتصادی دولت و همچنین ایفای مسولیت اجتماعی به عنوان یکی از ارزش های بنیادین در نقشه راه خود، تمام همت و تلاش خود را برای اجرای هر چه بهتر و سریعتر این طرح بکار گرفته است.
* کمک به دولت در اجرای طرحهای ملی نقشه راه بانک سپه
وی افزود: بانک سپه در کنار دولت دوازدهم همچون سنوات گذشته مصمم است تا علاوه بر توجه و کمک به تحقق اهداف کلان اقتصادی رفع نیاز های خرد مردم را نیز مدنظر قرار داده و برای حل آن تمام تلاش خود را معطوف کند.
 
* بانک سپه پیشتاز در اجرای سیاستهای کلان پولی بانک مرکزی
عضو هیأت مدیره در پایان با تقدیر از بانک مرکزی برای تدوین و مدیریت طرح اثرگذار ضربتی وام ازدواج اظهار داشت: بانک سپه همواره در اجرای قوانین پولی کشور پیشتاز بوده و به عنوان بانکی تأثیرگذار و منضبط اجرا کننده سیاستهای کلان بانک مرکزی است.

درباره نویسنده

14846مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو