با مشارکت بانک ملی ایران کلنگ احداث مدرسه در روستای قرقان به زمین زده شد 
چاپ 

با مشارکت بانک ملی ایران کلنگ احداث مدرسه در روستای قرقان به زمین زده شد

آیین کلنگ زنی احداث مدرسه دو کلاسه در روستای قرقان از توابع شهرستان انگوران، با حضور مسئولان بانک ملی استان زنجان، برخی از مدیران استانی و محلی و جمعی از مردم منطقه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، این بانک مبلغ دو میلیارد ریال برای ساخت و احداث مدرسه دو کلاسه روستای قرقان اختصاص داده است.

در مراسم کلنگ زنی این مدرسه سید کوروش معالی رئیس اداره شعب استان زنجان بانک ملی ایران با تشریح عملکرد این بانک در بعد مسئولیت های اجتماعی و ترویج فرهنگ قرض الحسنه از طریق افتتاح انواع حساب های قرض الحسنه در شعب این استان گفت: فرصتی مناسب در اختیار مشتریان و افراد نیکوکار قرار داده شده تا با تودیع سپرده های خود در این بخش، نیات خیرخواهانه خود را برای مشارکت در امور فرهنگی و اجتماعی، طرح های عام المنفعه، رفع حوائج ضروری و نیازهای فوری نیازمندان تحقق بخشند.

در ادامه این مراسم نیز مجتبی نوری فرماندار شهرستان ماهنشان، ضمن تقدیر از عملکرد بانک ملی ایران در منطقه اعلام کرد: مدرسه سازی توسط این بانک در مناطق محروم کشور قابل تحسین بوده و نشان دهنده این واقعیت است که بانک ملی ایران علاوه بر انجام امور مالی و اقتصادی، مسئولیت اجتماعی خود را نیز به نحو مطلوبی در کشور انجام می دهد.

وی ادامه داد: امید است این اقدامات مقدمه ای برای انجام طرح های بزرگتر در مناطق محروم توسط بانک ملی ایران باشد.

 

درباره نویسنده

14846مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو