بانک قرض الحسنه مهر ایران اولین کاروان حجاج اعزامی خوزستان را بدرقه کرد 
چاپ 

بانک قرض الحسنه مهر ایران اولین کاروان حجاج اعزامی خوزستان را بدرقه کرد

در آستانه ایام با شکوه حج ابراهیمی، آیين بدرقه نخستين گروه از حجاج حج تمتع استان خوزستان با حضور توحيدي مديرشعب اين استان، مسئولان سازمان حج و زيارت، رئيس پليس فرودگاه‌ بين المللي اهواز و جمعي از مسئولان سازمان هواپيمايي کشوري در فرودگاه اهواز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این مراسم، ۳۲۰ نفر از حجاج با اهدا شاخه گل مورد استقبال و بدرقه اختصاصی مديريت شعب استان خوزستان قرار گرفته و اهواز را به مقصد جده ترک نمودند.
همچنین، نظر به هماهنگی های بعمل آمده با واحد آموزش سازمان حج و زیارت اين استان بروشورهاي آموزشي کاربردي اين سفر معنوي توسط بانک قرض الحسنه مهر ايران تهيه و در بين حجاج توزيع شد.
در پایان این مراسم با شکوه، ریاست سازمان حج و زیارت استان خوزستان با صدور پيامي از اقدامات صورت گرفته بانک قرض الحسنه مهر ايران خصوصاً در زمينه تهيه و توزيع بروشورهاي آموزشي حجاج و حضور پر رنگ در مراسم بدرقه آنان تقدير و تشکر نمود .
شایان ذکر است، امسال بیش از ۳۸۰۰ نفر از زائران حج تمتع ۹۶ استان خوزستان از فرودگاه بین المللی اهواز به عربستان سعودي اعزام خواهند شد و فرآيند بازگشت زائران تا اول هفته مهر ماه ادامه خواهد يافت.

درباره نویسنده

14846مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو