در مراسم انعقاد تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی (ره): چقازردی: افتخار بانک سپه، خدمت به محرومان است 
چاپ 

در مراسم انعقاد تفاهم نامه با کمیته امداد امام خمینی (ره): چقازردی: افتخار بانک سپه، خدمت به محرومان است

پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه: مدیرعامل بانک سپه در مراسم انعقاد تفاهم نامه همکاری با کمیته امداد امام خمینی (ره) با بیان اینکه امروز فصل جدیدی برای خدمت به محرومان شروع شده است، گفت: افتخار بانک سپه خدمت به محرومان و تلاش برای تحقق فرامین امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری در زمینه خدمت رسانی به محرومان است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانک سپه، محمدکاظم چقازردی در مراسم انعقاد تفاهم نامه برای توانمندسازی محرومین با محوریت اشتغال، تسهیل و تسریع در جذب تسهیلات قرض الحسنه اظهارداشت: انعقاد این تفاهم نامه فصل جدیدی برای بانک سپه در خدمت به محرومان است. این بانک خدمت به محرومان را نوعی توفیق و مایه برکت برای خود می داند.
مدیرعامل بانک سپه گفت: این بانک در جایگاه قدیمی ترین بانک کشور ثابت کرده است که در همه فراز و نشیب ها، همراه و پشتیبان دولت بوده و هست.
وی اظهارداشت: بانک سپه همچون سال های گذشته که کارنامه درخشانی در کمک به واحدهای کوچک و متوسط داشته است، سعی خواهد کرد نقش تأثیرگذاری در این زمینه ایفا کند.
چقازردی همچنین یادآور شد: شرکت های زیر مجموعة بانک سپه با مشارکت در پروژه های عظیم ملی در پروژه های مولد و استراتژیک کشور، نقش فعال و اثر گذاری دارند.
مدیرعامل بانک سپه با اشاره به حرکت کمیته امداد امام خمینی (ره) به سمت خود اتکایی افراد گفت: در حوزه مأموریت های کمیته امداد امام خمینی (ره) در این مسیر، بانک سپه نیز در خدمت این نهاد انقلابی است.

درباره نویسنده

12780مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو