پیشرفت های بانکداری الکترونیک، بانک قرض الحسنه مهر ايران را به ركني موثر در اقتصاد تبديل كرده است 
چاپ 

پیشرفت های بانکداری الکترونیک، بانک قرض الحسنه مهر ايران را به ركني موثر در اقتصاد تبديل كرده است

بانکداری الکترونیک به مجموعه ای از فناوری هاي پيشرفته نرم افزاري و سخت افزاري مبتني بر شبکه و … گفته مي شود كه با تبادل منابع و اطلاعات مالي به صورت الكترونيكي، باعث حذف مراجعه حضوري مشتري به شعب بانك ها مي شود.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، بانک قرض الحسنه مهر ایران با تاکید بر نقش و اهميت بانکداري الكترونيك و به منظور تسريع در ارائه خدمات نوين بانكي اقدام به راه اندازي و افتتاح ۲ سامانه افتتاح حساب آنلاين و دريافت تسهيلات اينترنتي نموده است.
در سامانه افتتاح حساب آنلاین، مراجعین و متقاضیان حسا ب های قرض الحسنه ( پس انداز و جاري) مي توانند با مراجعه به سايت و تکميل فرم ها و اطلاعات درخواستي نسبت به بازگشايي سپرده مورد نظر خود اقدام نمايند و بدون مراجعه حضوري به شعب کارت عابر بانک دريافت نمايند.
همچنین بانک قرض الحسنه مهر ایران در ادامه فعالیت های ارزنده خود براي توليد خدماتي شايسته با هدف ارائه سرويس هاي مناسب، موثر و درخور مشتريان، به راه اندازي سامانه دريافت تسهيلات اينترنتي مبادرت ورزيد.
براین اساس مشتریان می توانند با برخورداری از امکان ايجاد شده در سايت رسمي بانک به آدرس www.qmb.ir مراجعه نموده و درخواست تسهيلاتي خود را ارئه دهند و با پرکردن فيلدهاي مربوطه و تکميل مدارك مورد نياز، با كاهش ميزان رفت و آمد به شعبه درخواست و پرونده مورد تقاضا را تكميل نموده و در مرحله نهايي، تنها يك بار به شعبه رجوع كرده تا با امضاء پرونده اينترنتي، درخواست خود را تاييد نمايند.
همچنین، سامانه های اینترنت بانک، تلفنبانک، همراه بانک، ثبت تراکنش های ناموفق، پرداخت الكترونيكي قبوض، سرويس خريد شارژ، پرداخت اقساط، كدشبا، ساتنا، پاياي الكترونيكي و … نيز با هدف تسريع در ارائه خدمات نوين بانكي در بانك قرض الحسنه مهر ايران مورد بهره برداري قرار گرفته است تا مشتريان با استفاده از آن، در كمترين زمان ممكن فعاليت هاي بانكي مورد نظر خود را انجام دهند.
خاطر نشان می سازد، در حال حاضر سیستم های مبتنی بر بانکداري الکترونيک بانک قرض الحسنه مهر ايران با پيشرفت هاي فراوان خود به ركن اصلي سيستم مالي و اقتصادي تبديل شده و به طور اساسي انتظارات مشتريان را در مورد سرعت، دقت، قيمت و تنوع خدمات بانكي تغيير داده است.

درباره نویسنده

13735مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو