کانون جوانه های بانک ملی ایران برگزار می کند: مسابقه داستان نویسی “قصه های خوب، از بچه های خوب” 
چاپ 

کانون جوانه های بانک ملی ایران برگزار می کند: مسابقه داستان نویسی “قصه های خوب، از بچه های خوب”

کانون جوانه های بانک ملی ایران به پاسداشت «مهدی آذر یزدی» نویسنده محبوب بچه ها، مسابقه داستان نویسی «قصه های خوب،از بچه های خوب» را برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مسابقه چند خط از شروع یک داستان در سایت کانون قرار می گیرد و کاربران آن را به ذوق و سلیقه خود تکمیل می کنند.
«امتیاز دهی» به داستان ها به صورت فنی توسط داوران رسمی انجام خواهد شد. همچنین اعضای کانون جوانه ها می توانند داستان مورد علاقه خود را «لایک» کنند. ملاک ارزیابی نهایی داستان ها، «امتیاز» و تعداد «لایک» آنها خواهد بود.
هدف از این مسابقه، پرورش قدرت تخیل و خلاقیت کودکان و نوجوانان و نیز مشارکت دادن آنها در نظردهی و تحلیل و ارزیابی محتواست.
کاربران عضو می توانند آثار خود را از دهم تا سی ام مرداد ماه از طریق سایت کانون جوانه های بانک ملی ایران به نشانی kids.bmi.ir ارسال کنند. اسامی برندگان مسابقه در تاریخ ۱۵ شهریور ماه اعلام خواهد شد.
به ۵ نفر برتر این مسابقه هر کدام مبلغ ۳ میلیون ریال، به ۱۰ نفر دوم هر کدام مبلغ ۵۰۰ هزار ریال، به ۱۰ نفر سوم هر کدام ۳۰۰ هزار ریال و به ۱۰ نفر چهارم هر کدام ۲۰۰ هزار ریال جایزه تعلق خواهد گرفت.
کانون جوانه های بانک ملی ایران از سال ۱۳۹۲ با هدف افزایش سواد اقتصادی نسل کودک و نوجوان تشکیل شده و اکنون بیش از یک میلیون نفر عضو دارد.

 

درباره نویسنده

12769مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو