آیین بهره‌برداری از اتوبوس‌های شهری تهران با حمایت بانک تجارت 
چاپ 

آیین بهره‌برداری از اتوبوس‌های شهری تهران با حمایت بانک تجارت

مراسم بهره‌برداری از اتوبوس‌های شهری در قالب طرح نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهر تهران با حمایت بانک تجارت برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، پس از انعقاد تفاهمنامه همکاری بانک تجارت با شرکت واحد اتوبوسرانی تهران به منظور اعطای ۲۰۰ فقره تسهیلات فروش اقساطی اتوبوس، ظهر دوشنبه دوم مرداد ماه آیین آغاز بهره‌برداری از این طرح با حضور قالیباف شهردار تهران برگزار شد.

پیمان سنندجی، مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهر تهران در حاشیه برگزاری این مراسم در گفت‌وگو با خبرنگار روابط عمومی بانک تجارت با اشاره به تفاهمنامه این بانک با سازمان اتوبوسرانی شهر تهران گفت: لازم است تقدیر ویژه از بانک تجارت به عنوان بانک پیشرو و پیشقدم در توسعه ناوگان حمل و نقل عمومی داشته باشم. وی خاطرنشان کرد: حمایت بانک‌ها از ناوگان حمل و نقل عمومی تاثیر مستقیم در سلامت، رفاه و زندگی بهینه مردم دارد و بر اساس تفاهمنامه‌ای که اخیرا با بانک تجارت به امضا رساندیم هم اکنون ۳۰ دستگاه اتوبوس تک کابین آماده بهره‌برداری شده است. وی همچنین ابراز امیدواری کرد، با تداوم حمایت‌های بانک تجارت و تحقق ورود ۲۰۰ دستگاه اتوبوس منطبق با تفاهمنامه مذکور، بانک تجارت و سازمان اتوبوسرانی بتوانند گام مشترکی برای توسعه حمل و نقل عمومی در شهر تهران بردارند.
پیمان سنندجی همچنین طی سخنانی در این مراسم اظهار کرد: برای رسیدن به اتوبوسرانی پیشرفته شبکه خطوط را اصلاح کردیم، سرفاصله اتوبوس ها در حوزه کاهش یافت اما با این حال کمبودهایی در مناطق ۲۲گانه حس می‌شود که در حال بررسی و بهبود است.
وی کاهش ۱۲ درصدی سوخت را از تاثیرات زمان بندی مناسب برای اتوبوس ها دانست و گفت: امروز ۳۰ دستگاه اتوبوس وارد ناوگان شده است که تداوم این اقدامات چرخ نوسازی را در حوزه حمل و نقل عمومی شهر را روان می‌کند‌، همچنین در همین راستا طی ماه‌های اخیر حدود ۷۰۰ دستگاه مینی بوس فرسوده از رده خارج شده است.
گفتنی است، بانک تجارت اواسط تیرماه سال جاری با شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و حومه و دو شرکت بهره‌بردار این سازمان تفاهمنامه اعطای ۲۰۰ فقره تسهیلات فروش اقساطی اتوبوس امضا کرده است. این بانک همچنین به منظور تسهیل پرداخت کرایه اتوبوس و مترو، پروژه کیف پول الکترونیک بانک تجارت را در فاز ابتدایی در شهرهای تهران و اراک آغاز کرده و به زودی در سراسر کشور آن را اجرا خواهد کرد.

درباره نویسنده

13495مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو