منصور فرجی مهماندار، رئیس اداره توسعه سرمایه انسانی بانک قرض الحسنه مهر ايران شد 
چاپ 

منصور فرجی مهماندار، رئیس اداره توسعه سرمایه انسانی بانک قرض الحسنه مهر ايران شد

منصور فرجی مهماندار بازرس ویژه مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهرایران طي حکمي از سوي مرتضي اکبري مديرعامل بانک با حفظ سمت به عنوان رئيس اداره توسعه سرمايه انساني نيز منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در شبکه بانکی که ارتباط گسترده ای با طيف هاي مختلف افراد در جامعه دارند، مهم ترين سرمايه، نيروهاي انساني هستند.
بانک هایی که به صورت هدفمند و جدی تر به توسعه منابع انسانی پرداخته اند، در خروجي و کيفيت محصولات و خدمات موفق تر بوده اند. اين خروجي باکيفيت نيز رضايت مندي بيشتر مشتريان را در پي داشته است.
نظام مدیریت منابع انسانی در هر بانکی با توجه به پويايي و تغييرات مستمر محيط نمي‌تواند يک پديده ساکن و ثابت باشد، از اين رو با توجه به اهميت و نقش موثر نيروي انساني در پيشبرد اهداف سازماني شبکه گسترده بانك قرض الحسنه مهر ايران، منصور فرجي مهماندار طي حكمي از سوي مرتضي اكبري مديرعامل بانك به سمت رئيس اداره سرمايه انساني منصوب گرديد.
در بخشی از این حکم آمده است: امید است با توکل به خداوند سبحان، ماموریت خطير بانک در اجراي بانکداري اسلامي را بر پايه قوانين، سياست‌ها، و برنامه‌هاي مصوب به انجام رسانيد. بايسته است با پيروي از آموزه‌‌هاي اسلامي و مباني علمي نقشي شايسته در تحقق اهداف عالي نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران ايفا ء نماييد.

درباره نویسنده

14022مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو