مشارکت بانک پارسیان در اعطای تسهیلات ازدواج درطرح ضربتی بانک مرکزی 
چاپ 

مشارکت بانک پارسیان در اعطای تسهیلات ازدواج درطرح ضربتی بانک مرکزی

طرح ضربتی اعطای تسهیلات ازدواج با هدف کاهش صف دریافت کنندگان این تسهیلات و با اولویت مناطق محروم از ابتدای مرداد ماه آغاز تا پایان شهریور ماه ،با مشارکت ۱۱ بانک از جمله بانک پارسیان اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی بانک پارسیان؛ صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان در راستای ایفای رسالت های اجتماعی خود و کمک به احیای سنت پسندیده ازدواج، به عنوان تنها بانک خصوصی همراه با ده بانک دولتی در طرح ضربتی  پرداخت تسهیلات ازدواج مشارکت دارد .این طرح که از ابتدای مرداد ماه و با اولویت مناطق کمتربرخوردار آغاز شده و تاپایان شهریور ماه امسال ادامه خواهد داشت .
پرداخت وام ازدواج طرح ضربتی بانک مرکزی توسط بانک های برگزیده ، تنها از طریق سامانه مربوطه و رعایت اولویت های تعیین شده استانی و همچنین مدت زمان انتظار در صف دریافت وام قرض الحسنه صورت خواهد گرفت.

پرداخت ۳۷۵۳۹ فقره تسهیلات ازدواج توسط بانک پارسیان

صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان براساس سهمیه در نظرگرفته شده توسط بانک مرکزی ج.ا.ا. ، تا پایان خردادماه امسال ۳۷۵۳۹ فقره تسهیلات ازدواج و تسهیلات تهیه جهیزیه به مبلغ ۱۸۵میلیارد و ۸۳۹ میلیون تومان به متقاضیان پرداخت کرده است.
شایان ذکر است؛ با عنایت به اینکه یکی از اصولی ترین راهبردها و سیاست های مدیران ارشد و اعضای هیات مدیره بانک پارسیان بر مبنای تحقق مسئولیت های اجتماعی پایه ریزی شده است، صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان با تمرکز بر ارائه خدمات اجتماعی به اقشار آسیب پذیر و محروم ، ارائه خدماتی همچون اعطای تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج و تهیه جهیزیه وکمک هزینه درمان بیماری‌های خاص در مناطق کمتر برخوردار میهن اسلامی، در نهضتی عملی برای ارتقای سرانه رفاه و سلامت اجتماعی کشور، گام های بلندی برداشته و بخشی از وظایف مسوولیت اجتماعی بانک پارسیان را برعهده گرفته است.

 

درباره نویسنده

12769مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو