دکتر لشکربلوکی: بانک صادرات ایران امین سپرده گذاران و سهامداران است 
چاپ 

دکتر لشکربلوکی: بانک صادرات ایران امین سپرده گذاران و سهامداران است

دکتر مجتبی لشکر بلوکی با بيان معضلات پرداخت سود هاي غير متعارف از سوي برخي بانكها گفت: پرداخت سودهای غیر متعارف و نامعقول به سپرده گذاران علاوه بر تخلف آشکار در قانون باعث هرج و مرج اقتصادی و ایجاد زیان و صدمات غیر قابل جبران به بانکها و موسسات مالی می گردد و این امر باعث ايجاد مخاطره براي سرمایه های مردم مي شود.

به گزارش روابط عمومي بانك صادرات ايران، دکتر مجتبی لشکربلوکی عضو هیات مدیره این بانک در دیدار با جمعی از کارکنان این بانک، خاطرنشان ساخت: بانک صادرات ایران ضمن حرکت در مسیر قانون و توجه به دستورالعمل ها و بخشنامه های صادره از سوی مراجع ذیصلاح بــویــژه بــانـک مرکــزی ج.ا.ا خود را امیــن سپــرده گذاران و سهامداران دانسته و به همین جهت از سرمایه های آنان صیانت خواهد کرد.

عضو هیات مدیره بانک صادرات ایران موضوع وصول مطالبات معوق را بسیار با اهمیت عنوان کرد و گفت: وصول مطالبات معوق به عنــوان یک رویــکرد ســودآور مـی تــوانـد در دستور کار بانکها باشد. در شرایط کنونی وصول مطالبات می تواند بانکها را از هزینه های سرسام آور و ناخواسته ای که از این طریق تحمیل می شود نجات دهد.

وی از راه اندازی سوپر ماركت مالي به عنوان الگویی از بانکداری نوین یادکرد و گفت: در آینده نزدیک هر شعبه بایدبه یک سوپر مارکت مالی تغییر کند تا از این طریق بتوانیم علاوه بر خدماتی که تاکنون ارائه داده ایم نسبت به عرضه خدمات متنوع تری از جمله امور بیمه ای ،بازار سرمایه و… اقدام نماییم.

ایشان باز شدن نماد بانک در بورس را نیز یکی از مواردی عنوان کرد که در راس اولویت های کاری مدیران ارشد بانک قرار دارد و انتظار می رود با رفع موانعی که در راستای منافع سهامداران مد نظر است در آینده نزدیک این موضوع نیز حل و فصل شود.

دکتر لشکر بلوکی در خصوص شایعاتی که این روزها در رابطه با مشکلات سیستم بانکی در جامعه مطرح است اظهار داشت: با استعانت از پروردگار متعال و به یمن تلاش و کوشش همه جانبه مجموعه همکاران دلسوز و متعهد بانک صادرات ایران این بانک نه تنها از این قاعده مستثنی است بلکه تا کنون توانسته است مشکلات بسیاری را از روی دوش برخی موسسات و نهادها ی مالی که دچار مشکل شده اند بردارد که از آن جمله می توان به موسسه اعتباری میزان ،موسسه پدیده شاندیز و ثامن اشاره کرد.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو