قابلیت های جدید همراه بانک صادرات ایران استقبال گسترده هموطنان را به همراه آورد 
چاپ 

قابلیت های جدید همراه بانک صادرات ایران استقبال گسترده هموطنان را به همراه آورد

در راستای جلب رضایت مشتریان استفاده از اثر انگشت به منظور بهره برداری از سیستم همراه بانک صادرات فراهم شد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، تعیین هویت از طریق اثر انگشت یکی از دقیق‌ترین روش‌های شناسایی افراد است، از این رو بانک صادرات  ایران به عنوان اولین بانک، از چند ماه قبل این قابلیت را برای ورود کاربران IOS به سامانه همراه بانک طراحی و به اجرا گذاشته است.
در این نسخه علاوه بر حفظ قابلیت و توانمندی های جدید، امکان جستجوی شعب و ورود به نرم‌افزار با استفاده از اثر انگشت، برای دستگاه‌هایی که قابلیت تعریف و استفاده از اثر انگشت در آنها وجود دارد، فراهم شده است.
کاهش هزینه‌های مشتریان و ارتقای کمی و کیفی سطح خدمات الکترونیکی دلایلی است که بانک صادرات نسبت به طراحی و ارتقای خدمات قابل ارائه از طریق سامانه همراه بانک اقدام و نسخه جدید این سامانه را روانه بازار ساخت.
هموطنان می‌توانند با مراجعه به وب سایت این بانک به نشانی www.bsi.ir  به سامانه یاد شده دسترسی و اقدام به نصب آن بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود کنند.
همچنین به تازگی و در راستای بهره گیری از آخرین شیوه های فناورانه، فرایند فعال سازی  همراه بانک به صورت آنی انجام می شود و مشتریان می توانند پس از ثبت درخواست عضویت همراه بانک توسط شعب، اقدام به ثبت حساب های خود کرده و از تمامی خدمات این سامانه  به صورت برخط استفاده کنند.
سیستم همراه بانک صادرات علاوه بر ارائه خدمات متنوع و مطلوب همچون: انتقال وجه، دریافت صورتحساب، پرداخت قبوض و… خدماتي از قبیل: سرویس جستجوی شعب، دریافت شماره مشتری، انتقال وجه با استفاده از QR-codeو NFC، مانده حساب های مربوط به یک مشتری، غیر فعال سازی سرویس های مالی همراه بانک و … را نیز به كاربران ارايه مي دهد.

درباره نویسنده

13495مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو