ایجاد سه هزار و ٥٠٠ شغل مستقیم نتیجه اعطای تسهیلات بانک صنعت و معدن در طرح رونق تولید 
چاپ 

ایجاد سه هزار و ٥٠٠ شغل مستقیم نتیجه اعطای تسهیلات بانک صنعت و معدن در طرح رونق تولید

تسهيلات اعطايي بانك صنعت و معدن در قالب طرح رونق توليد به صنايع كوچك و متوسط كشورمان تعداد ٣ هزار و ٥١٦ شغل مستقيم ايجاد كرده و موجب تثبيت ٣٢ هزار و ٦٧١ شغل موجود شده است.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن ، بالغ بر ٩٠ درصد تسهيلات ياد شده سرمايه در گردش بوده كه اين ميزان تسهيلات براي يكهزار و ٥٠٠ نفر اشتغالزايي داشته و ١٠ درصد آن به منظور ايجاد و توسعه واحد هاي موجود اعطا شده كه يكهزار و ٦٣٧ شغل ايجاد كرده است.

بنا به اين گزارش ٢٠ واحد توليدي غير فعال در استان هاي مختلف كشور مستقيما به واسطه پرداخت تسهيلاتي جمعا به مبلغ ٢٢ ميليارد تومان از محل معرفي نامه كارگروه هاي رونق توليد دوباره به چرخه فعاليت هاي اقتصادي بازگشته و باعث اشتغال براي ٣٨٠ نفر شده اند.

از ابتداي اجراي طرح رونق توليد مجموعا تعداد ٣١ هزار و ٨٩٨ طرح به مبلغ ٢٨ هزار ميليارد تومان در سامانه هماهنگ ثبت نام كرده و به بانك هاي كشور معرفي شده اند كه از اين ميزان تعداد ٢٥ هزار و ٤٥ فقره تسهيلات به مبلغ١٧ هزار و ٤٠٠ ميليارد تومان توسط ٢٢ بانك كشور پرداخت شده است.

گفتني است بانك صنعت و معدن از ابتداي اجراي طرح ياد شده مبلغ ٢٣٠٠ميليارد تومان تسهيلات به ١٦٠٠واحد صنعتي در ٣١ استان پرداخته و رتبه سوم را در ميزان تسهيلات پرداختي در بانك هاي كشور در اختيار دارد.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو