سهم‌الشرکه بانک‌های عضو سندیکای اعطاي تسهيلات به پروژه پدیده شاندیز به حساب بانک صادرات ایران واریز شد 
چاپ 

سهم‌الشرکه بانک‌های عضو سندیکای اعطاي تسهيلات به پروژه پدیده شاندیز به حساب بانک صادرات ایران واریز شد

در جلسه‌ای که با حضور دین‌پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه‌ای وزارت کشور و همایونی فر مدیرکل امور اقتصادی این وزارتخانه با سیاوش زراعتی مدیرعامل بانک صادرات ایران در برج سپهر برگزار شد، از واریز مبلغ سهم‌الشرکه بانک‌های عضو سندیکای پروژه پدیده شاندیز به حساب بانک صادرات ایران خبر دادند.

به گزارش روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، به دنبال تشكيل سنديكاي مذكور متشكل از ٦ بانك كشور به منظور تامين اعتبار مورد نياز براي تكميل پروژه پديده شانديز، بانك هاي عضو سنديكا نسبت به واريز مبلغ ٥٠٠ میلیارد ریال از سهم الشرکه خود به حساب‌  مفتوحه برای تمركز این وجوه اقدام كردند.

اين گزارش مي افزايد: در این جلسه با تشکر از اقدامات سازنده بانک صادرات ایران بر ضرورت، اهتمام و اقدام فوری هیأت‌مدیره شرکت پدیده شانديز براي پیگیری عملیات اجرایی تکمیل پروژه مذکور تأکید شد.

شایان توجه است، به منظور تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و افزایش اشتغال و تولید، سندیکای بانکی با مشارکت ٦ بانک برای تامین مالی پروژه شهر پدیده شاندیز در مشهد مقدس با پیشگامی بانک صادرات ایران و با حضور بانک‌های ملی، ملت، سپه، تجارت و شهر در راستای تحقق تدبیر “سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید و اشتغال” و همچنین حمایت از فعالیت‌های مولد اقتصادی و رونق‌بخشی به فضای کسب و کار، بر اساس ابلاغ بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران تشکیل شده است.

گفتني است؛ طی چندروز گذشته، پیش نویس قرارداد مشارکت در تامین مالی پروژه شهر پدیده شاندیز مرکز تعطیلات، سرگرمی و خرید با پیشگامی بانک صادرات ایران به تایید مدیران اعتباری بانکهای عضو سندیکا رسید.

انتظار می رود بر اساس هدف گذاری این  سندیکای بانکی، بخش های باقی مانده پروژه هر چه سریعتر مورد بهره برداری قرار گیرد.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو