با حمايت بانك صادرات ايران ١١ هزار طرح اقتصادي كوچك و متوسط در مدار توليد قرار گرفتند 
چاپ 

با حمايت بانك صادرات ايران ١١ هزار طرح اقتصادي كوچك و متوسط در مدار توليد قرار گرفتند

بانک صادرات ایران به منظور افزایش تولید و اشتغال در سال ٩٥ حمایت از بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط را در دستور کار داشت که عملکرد این بانک بیانگر در مدار تولید قرار گرفتن بیش از ١١ هزار بنگاه در سراسر کشور می باشد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران، همراستا با سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری(مدظله) و  برنامه های اقتصادی دولت  در سال ١٣٩٥ این بانک کارنامه درخشانی از خود بر جا گذاشته است  به گونه ای که افزون بر٤٠ هزار و ٣٠٠ میلیارد ریال سرمایه در گردش را به ١١ هزار بنگاه اقتصادی کوچک و متوسط را در اقصی نقاط کشور پرداخت کرده است.

بر پایه این گزارش،این بانک در سال گذشته ٢٣٢ هزار میلیارد ریال تسهیلات را به  ٢١٢ هزار طرح اقتصادی دربخش های صنعت، معدن و کشاورزی پرداخت کرده است، که با بهره برداری تدریجی از این طرح ها، کشور شاهد افزایش تولیدو خلق فرصت های جدید شغلی برای هموطنان خواهیم بود.

نکته در خور تامل توجه بانک صادرات برای پوشش طرح های کوچک و متوسط در اقصی نقاط کشور می باشد تا  زمینه توسعه پایدار و متوازن در سطح ملی فراهم شود.

شایان توجه است؛ این بانک در راستای افزایش اشتغال و رفع موانع تولید حمایت از بنگاه های تولیدی در سال ٩٦را نیز در اولویت برنامه های اعتباری خود قرار داده است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو