با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بنگاه های صنعتی استان سمنان برای 800 نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است 
چاپ 

با تسهیلات بانک صنعت و معدن به بنگاه های صنعتی استان سمنان برای ۸۰۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است

 

بانك صنعت و معدن به عنوان تنها بانك توسعه اي و تخصصي بخش صنعت و معدن در مسير توسعه صنعتي استان سمنان با تامين مالي بنگاههاي صنعتي براي ايجاد اشتغال مستقيم اين استان گام هاي اساسي برداشته است .

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن، صنايع استان سمنان با تسهيلات ريالي معادلي ١٤٠ ميليارد ريال و تسهيلات ارزي معادل ٣٦ ميليون دلار از سوي اين بانك تامين مالي شده اند كه منجر به ايجاد ٨٠٠ شغل مستقيم در استان گرديده است.

از جمله اين طرحها مي توان به طرحهاي داروسازي فاتك شيمي، كوير سمنان، آذر فولاد ايرانيان، پرتو صنعت شرق و بافندگي سمنان اشاره نمود.

همچنين اين بانك تاكنون ٢ هزار و ٢٥٠ ميليارد تومان به يكهزار و ٥٨٠ واحد صنعتي در كشور و ٧٤ ميليارد و ٨٠٠ ميليون تومان به ٥٦ طرح كوچك و متوسط صنعتي در قالب طرح رونق توليد پرداخته كه سهم استان سمنان از اين مبلغ ١١٣ ميليارد تومان به ٥٤ طرح استان سمنان اختصاص يافته است.

شايان ذكر است با اتمام و به بهره برداري رسيدن طرح هايي كه با تسهيلات بانك صنعت و معدن در استان سمنان در حال اجراست اين استان به افق هاي تازه اي از توسعه صنعتي و رشد اقتصادي دست خواهد يافت.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو