کارگزاری بانک مسکن در جمع برترین‌های بازار سرمایه ایستاد 
چاپ 

کارگزاری بانک مسکن در جمع برترین‌های بازار سرمایه ایستاد

شرکت کارگزاری بانک مسکن در جریان تقدیر از برترین‌های بازار سرمایه دهمین دوره نمایشگاه بورس،‌ بانک و بیمه موفق شد با کسب عنوان برتر، لوح تقدیر از سوی سازمان بورس و اوراق بهادار دریافت کند.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن،در مراسم اختتامیه دهمین دوره  نمایشگاه بورس، بانک و بیمه،  از کارگزاری بانک مسکن برای دومین سال پیاپی به عنوان فعال ترین کارگزار به لحاظ تعداد مشتریان  قدردانی شد.

بر اساس این گزارش، دهمین دوره  نمایشگاه بورس، بانک و بیمه که از ۲۶ تا ۲۹ فروردین ماه سال جاری  در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی با شرکت تعدادی از شركت‌هاي توانمند داخلي و خارجي در زمينه بورس، بانک و بيمه برگزار شد، فرصت مغتنمي در اختیار شركت‌های  فعال قرار داد تا دستاوردها و خدمات خود را در معرض بازديد دست‌اندركاران و متخصصان اين عرصه قرار دهند و با در نظر گرفتن روند تقاضاي بازارها و سمت و سوي رشد اين عرصه، فعاليت‌های گذشته و نوآوري‌هاي آتي خود را نیز معرفي کنند.

نمایشگاه دهم با حضور ۳۶۰ شرکت و مجموعه اقتصادی از قبیل کارگزاری‌ها، شرکت‌های تامین سرمایه، شرکت‌های مشاور سرمایه‌گذاری، موسسات مالی و اعتباری، شرکت‌های خدمات بازار سرمایه، شرکت‌های پذیرفته شده در بورس و بیمه کار خود را آعاز کرد.

شرکت کارگزاری بانک مسکن نیز که در این نمایشگاه به عنوان یکی از ۱۱ شرکت اصلی گروه مالی بانک مسکن شرکت کرد، توانست برای دومین سال پیاپی عنوان فعال‌ترین کارگزار را به لحاظ تعداد مشتریان از آن خود کند.

این شرکت با ارائه خدمات متنوع کارگزاری، در حوزه‌های سهام، کالا و صندوق‌های سرمایه‌گذاری و با هدف بازاریابی مستقیم خدمات خود در این رویداد مالی حضور یافت.

این گزارش حاکی است برگزاری کارگاه آموزشی «تحلیل بنیادی» یکی از برنامه‌های شرکت کارگزاری بانک مسکن در این نمایشگاه بود که شرکت‌کنندگان را در جریان انواع تحلیل‌ها در بازار سرمایه قرار داد. در قالب این کارگاه آموزشی که با استقبال مراجعه‌کنندگان به نمایشگاه بورس،‌ بانک و بیمه روبرو شد، مشتریان و مخاطبان با چارچوب‌های تحلیل بنیادی، تحلیل و تجزیه اقتصاد، بازار و صنعت، استفاده از چرخه تجاری برای پیش‌بینی بازار، عوامل مهم در خرید سهام شرکت و ارزیابی چشم اندازهای آینده صنعت آشنا شدند.

طی چهار روز برگزاری نمایشگاه همچنین، شرکت کارگزاری بانک مسکن نسبت به معرفی و تشریح فعالیت‌های صندوق‌ سرمایه‌گذاری مشترک بانک مسکن و نیز صندوق ره‌آورد آباد مسکن اقدام کرد.

 

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو