با تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت کاشی پردیس آباده افتتاح شد 
چاپ 

با تسهیلات بانک صنعت و معدن شرکت کاشی پردیس آباده افتتاح شد

در مراسمی با حضور رئیس جمهوری كشورمان طرح كاشی آباده با تسهیلات بانك صنعت و معدن افتتاح شد و با عرضه محصولات خود ، به ظرفیت تولید این كالا در كشورمان افزود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن ، شركت كاشی آباده با دریافت ٩ میلیون و ٣٠٠ هزار یورو تسهیلات ارزی ، معادل ٣٢٥ میلیارد ریال ، به عنوان سرمایه ثابت و ٤٠ میلیارد ریال سرمایه در گردش به بهره برداری رسید و برای ١٥٠ نفر شغل ایجاد كرد.

در این سفر همچنین عملیات اجرائی شرکت ذوب آهن پاسارگاد با ظرفیت ٢.٥ میلیون تن کنسانتره و ٢.٧ میلیون تن گندله و ١.٨ میلیون تن آهن اسفنجی با تسهیلاتی معادل ٢٨٠ میلیون دلار و اشتغال زایی یكهزار نفر با دستور رئیس جمهور آغاز شد.

با راه اندازی این طرح ، ١٠ درصد به ظرفیت فولاد سازی کشور اضافه خواهد شد و این مجموعه با بهره گیری از معادن مگنتیت و هماتیت و با تولید فولادهای آلیاژی جهت کاربرد در در صنایع مختلف می تواند سهم بسزایی در افزایش تولید ملی داشته باشد ، این در حالی است كه تاكنون بیش از ٥٠ درصد از ظرفیت فولاد كشور توسط بانك صنعت و معدن تامین مالی شده است.

گفتنی است صنایع كوچك و متوسط استان فارس حدود یكهزار و ٢٠٠ میلیارد ریال تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از بانك صنعت و معدن دریافت كرده اند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو