جوایز سی و هفتمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن 
چاپ 

جوایز سی و هفتمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه بانک مسکن

جوایز سی و هفتمین دوره قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز سال ۱۳۹۵ بانک مسکن اعلام شد.

به گزارش روابط عمومی  بانک مسکن، جوایز قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز سال ۱۳۹۵ این بانک جمعاً به ارزش حداقل ۱۷۶ میلیارد و ۷۸۵ میلیون ریال اعلام شد.

 

بر اساس این گزارش، ۱۰ کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به مبلغ یک میلیارد ریال، ۱۳۷ کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به  مبلغ ۵۰۰ میلیون ریال، ۱۳۷ کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخل هر یک به مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال، ۳۳۷ کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به مبلغ ۵۰ میلیون ریال، ۱۰ هزار و ۸۰۷ فقره جایزه نقدی پنج میلیون ریالی و هزاران فقره جوایز نقدی دیگر به عنوان جوایز این قرعه‌کشی اعلام شدند.

این گزارش حاکی است،این دوره از قرعه‌کشی حساب‌های قرض الحسنه پس انداز بانک مسکن  که به عنوان «گشایش دفتر مهربانی» نام‌گذاری شده است، تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۶ ادامه دارد.

مشتریان و دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک مسکن تا ۳۱ خرداد ماه سال جاری فرصت دارند با افتتاح حساب  و یا تکمیل موجودی در این قرعه‌کشی شرکت کنند.

شایان ذکر است، حداقل موجودی لازم برای شرکت در این قرعه‌کشی، ۲۰۰ هزار ریال بوده و هر ۱۰۰ هزار ریال در هر روز یک امتیاز محسوب می‌شود.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو