اخبار بانک صنعت و معدن 
چاپ 

اخبار بانک صنعت و معدن

وزیر صنعت، معدن و تجارت:بانک صنعت و معدن نقش موثری در تحقق اقتصاد مقاومتی دارد

 

با تسهیلات بانك صنعت و معدن شركت های اسرار پویای شرق و داروسازی طاها با حضور محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت ، معدن و تجارت به بهره برداری رسیدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بانك صنعت و معدن ، نعمت زاده در این مراسم ، افتتاح واحد های تولیدی در نقاط مختلف كشور را نشان دهنده عزم دولت در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی توصیف كرد كه بانك صنعت و معدن نقش موثر و فعالی در این زمینه ایفا می كند.

وی ایجاد توسعه متوازن صنعتی در كشور و افزایش میزان اشتغال و رفع بیكاری را از اهداف دولت تدبیر و امید برشمرد و همكاری بانك های كشور و بویژه بانك صنعت و معدن را در قالب طرح رونق تولید برای رفع مشكلات واحدهای تولیدی و حفظ اشتغال موجود ارزنده توصیف كرد.

شركت اسرار پویای شرق كه حدود ٦٠ میلیارد ریال از بانك صنعت و معدن تسهیلات دریافت كرده است یراق آلات درب و پنجره تولید می كند و برای ٦٥ نفر اشتغال مستقیم ایجاد كرده است.

شركت داروسازی طه نیز با حدود ٧٧٣ هزار یورو تسهیلات ارزی، ٤٥ میلیارد ریال تسهیلات داخلی، ٥١ میلیارد ریال تسهیلات سرمایه درگردش و ٤٠ میلیارد ریال تسهیلات تكمیلی بانك صنعت و معدن مراحل اجرایی خود را پشت سرگذاشته و ماده موثر دارو تولیدمی كند.

ظرفیت این شركت سالانه حدود ٦ هزار و ٥٠٠ كیلو گرم بوده و برای ١٠٧ نفر اشتغال مستقیم فراهم ساخته است .

گفتنی است صنایع كوچك و متوسط استان خراسان رضوی حدود ٧٩٧ میلیارد تسهیلات در قالب طرح رونق تولید از بانك صنعت و معدن دریافت كرده اند.

در راستای تکریم مشتریان: شعب کشیک نوروزی بانک صنعت و معدن معرفی شدند

بانك صنعت و معدن در راستاي تكريم مشتريان اسامي شعب فعال خود در ايام نوروز را اعلام كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني بانك صنعت و معدن شعب كيش ، قشم، اصفهان ، مشهد ، تبريز ، ساري ، شيراز ، فولاد (تهران) ، يزد ، قم ، همدان ، رشت ، بوشهر و اهواز اين بانك از ساعت ۹ الي ۱۲تاريخ هاي ۲۹ اسفند سال ۹۵ و دوم و سوم فروردين ماه سال ۹۶ به ارائه خدمات بانكي به مشتريان مي پردازند.

گفتني است بانك صنعت و معدن همه ساله در ايام نوروز شعب كشيك خود را تعيين و از طريق رسانه ها به اطلاع مشتريان مي رساند.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو