عرضه پروژه‌های گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن با شرایط ویژه 
چاپ 

عرضه پروژه‌های گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن با شرایط ویژه

مدیرروابط عمومی گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن با اشاره به برگزاری نمایشگاه بین المللی املاک و مستغلات از عرضه پروژه‌های این شرکت با شرایط و تسهیلات ویژه در این نمایشگاه خبرداد.

به گزارش روابط عمومی بانک مسکن، مسعود سعادتمند با تشریح جزئیات برگزاری نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات گفت: این نمایشگاه از هشتم(یکشنبه) تا یازدهم(چهارشنبه) اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‎المللی تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه چهارمین دوره خود را تجربه می‌کند، گفت: گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن  در سه دوره این نمایشگاه حضور فعال داشته است و در این دوره نیز همراه با ۶ شرکت تحت پوشش خود حضور فعالی خواهد داشت.

بر اساس این گزارش،مدیر روابط عمومی گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن ، نمایشگاه بین‌المللی املاک و مستغلات را فرصت مناسبی برای فروش محصولات گروه با شرایط  و تسهیلات ویژه اعلام کرد و افزود: طبق برنامه ریزی انجام شده محصولات گروه سرمایه گذاری در طول برگزاری این نمایشگاه با شرایط و تسهیلات ویژه به متقاضیان معرفی می‌شود.

وی با بیان اینکه گروه سرمایه گذاری مسکن بالغ بر ۳۰ پروژه ساختماني خود را در نمایشگاه به صورت اقساط عرضه می‌کند، گفت: این پروژه‌ها با کاربری‌های مختلف مسکونی، تجاری و اداری عرضه خواهد شد.

سعادتمند افزود: گروه سرمایه گذاری مسکن بانک مسکن ، در ۲۸ استان کشور در قالب شرکت‌های تابعه و منطقه‌ای فعالیت و پروژه‌های قابل فروش این شرکت در نمایشگاه، از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب کشور عرضه می‌شوند. در شمال کشور در شهرهای رشت، بابلسر و چالوس، در جنوب کشور در کیش، شیراز، اهواز، کرمان و سیرجان، در شرق کشور در زاهدان و مشهد، در غرب کشور در شهرهای تبریز، اردبیل و کرمانشاه و در مرکز نیز در تهران، شهر جدید پردیس، سمنان، اصفهان، یزد، زنجان، قم، اراک و شهرکرد، پروژه‌های مختلف به متقاضیان معرفی می‌شود.

وی پروژه‌های بام چالوس، پردیس المپیک، آبشار تهران، پروژه‌های متعدد مسکونی و تجاری در شهر جدید پردیس و پروژه ستاره کیش را از جمله پروژه‌های شاخص این شرکت عنوان کرد و گفت: پروژه ۱۵۰۰ واحدی ستاره کیش در قالب ۱۰ برج در کیش در حال احداث است.

سعادتمند گفت: گروه سرمایه گذاری مسکن در غرفه‌ای به مساحت ۱۱۵ مترمربع در سالن ۵ نمایشگاه آماده معرفی پروژه‌های خود به مشتریان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، شرکت گروه سرمایه‌گذاری مسکن بانک مسکن ، از بزرگ‌ترین فعالان صنعت ساختمان و انبوه‌سازی در کشوراست که ششم اردیبهشت ماه سال ۱۳۶۹ تاسیس و در زمینه‌هایی چون ساخت مجتمع‌های مسکونی، تجاری، اداری و آموزشی و نیز ساخت آزاد راه، خطوط انتقال آب و آماده سازی زمین فعال بوده است. این شرکت از ابتدای تاسیس تاکنون عملیات اجرایی حدود ۶۵ هزار واحد مسکونی در قالب بیش از ۳۹۰ پروژه را آغاز  كرده که بالغ بر ۵۰ هزار واحد آن به بهره‌برداری رسیده است.

درباره نویسنده

4439مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو