انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین بانک قرض الحسنه مهر ایران و سازمان بسیج مستضعفین 
چاپ 

انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین بانک قرض الحسنه مهر ایران و سازمان بسیج مستضعفین

بانک قرض الحسنه مهر ایران به منظور ارائه خدمات و تسهیلات بانکی به اقشار نیازمند جامعه وحمایت از بسیجیان کشور با سازمان بسیج مستضعفین تفاهم نامه همکاری امضاء کرد.

به گزارش اداره روابط عمومی و بازاریابی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این تفاهم نامه با هدف توسعه همکاری و به منظور ارائه خدمات بانکی به بسیجیان و نیازمندان واقعی جامعه، با امضای مرتضی اکبری مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران و سردار سرتیپ دوم پاسدار غلامرضا نوشادی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین منعقد شد.

سردار نعمان غلامی رئیس سازمان بسیج سازندگی، سردار کارگر قائم مقام بنیاد تعاون بسیج و جمعی از مدیران ارشد بانک قرض الحسنه مهر ایران در این نشست که در دفتر  مرتضی اکبری برگزار شد، حضور داشتند.

بر اساس این تفاهمنامه سطح همکاری های متقابل و مراودات بانکی آغاز شد و انواع خدمات ویژه بانکی در چارچوب ضوابط و مقررات جاری بانک به سازمان بسیج مستضعفین ارائه خواهد شد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در مراسم امضاء و تبادل این تفاهمنامه بیان داشت: تقویت تعاملات بانکی با سازمان بسیج مستضعفین نشانه ای از ارائه خدمات مطلوب این بانک به اقشار مختلف جامعه می باشد و همکاران ما در شعب سراسر کشور، با افتخار برای اجرای مفاد این تفاهمنامه تلاش می نمایند.

وی ضمن تاکید به پتانسیل و ظرفیت های بانک اظهارداشت: نیروی انسانی در این بانک ترکیبی جوان، پویا و متخصص دارد و برای ارتقاء کیفیت خدمات و جایگاه بانک تمامی تلاش خود را به کار گرفته اند.

مرتضی اکبری تصریح کرد: سازمان بسیج مستضعفین نیز در راستای ارائه خدمات به اقشار محروم و نیازمند جامعه عملکرد مطلوب و شایسته ای ارائه نموده است و از این منظر با ماموریت های این بانک هم سو می باشد.

مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران در پایان ضمن تشکر از تعاملات صورت گرفته فی ما بین دو مجموعه اظهارامیدواری کرد که این تفاهم نامه برای بانک و سازمان بسیج مستضعفین کشور منشاء خیر و برکت بوده و با مفاد مندرج در آن بتوان نسبت به ارائه خدمات قرض الحسنه به نیازمندان واقعی جامعه، هم افزایی داشت.

در ادامه این جلسه، سردار غلامرضا نوشادی معاون هماهنگ کننده سازمان بسیج مستضعفین اظهارداشت: امیدوارم امضای این تفاهمنامه گامی بلند و موثر در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ الهی قرض الحسنه در کشور باشد.

وی افزود: ماموریت سازمان بسیج مستضعفین توجه به اقشار ضعیف و توانمندسازی نیازمندان واقعی جامعه می باشد و افتخار می کنیم تا با انعقاد این تفاهمنامه نقش موثری در تامین مالی کسب و کارهای کوچک و توانمندسازی اقشار بسیجی کشور با بهره گیری از خدمات بانکداری اسلامی و قرض الحسنه داشته باشیم.

در پایان، تفاهمنامه اعتبار در حساب جاری میان بانک قرض الحسنه مهر ایران و سازمان بسیج مستضعفین کشور توسط مرتضی اکبری و سردار نوشادی به امضاء رسید.

شایان ذکر است، مفاد تفاهمنامه منعقده در راستای عملیاتی شدن آیین نامه اجرایی آن متعاقباً به کلیه مدیریت های شعب استان ها اعلام خواهد گردید.

درباره نویسنده

12780مطلب نوشته است .نوشتن دیدگاه

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت یمین نیوز می باشد و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
تاسیس 1394

طراحی شده توسط گروه آرکو